Mateusz Łaska to nowy uczestnik "True Love". Co o nim wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Mateusz Łaska z "True Love".

Mateusz Łaska to jeden z uczestników nowego programu "True Love" na TVN7. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Mateusz Łaska wraz z pozostałą dziewiątką singli zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii. W programie "True Love" będzie próbować odnaleźć swoją "prawdziwą miłość". Czy mu się to uda?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"40 kontra 20" - wywiady z uczestnikami

"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłość
"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłośćcozatydzien.tvn.pl
wideo 2/11

Mateusz Łaska z "True Love" – wiek, zawód, skąd pochodzi

Mateusz Łaska ma 26 lat i pochodzi z Lublina. Z wykształcenia jest socjologiem, ale zawodowo spełnia się z sukcesami jako piłkarz. Niestety kontuzja wymusiła przerwę od futbolu. Obecnie pracuje jako importer win, co stało się także jego pasją. 

Mateusz Łaska z "True Love" – charakter, związki, wymarzona partnerka

Mateusz Łaska w grupie znajomych jest zawsze liderem. Czuje, że gdzie się nie pojawi, ludzie za nim podążają. Szybko zdobywa ich sympatię i zaufanie. Uwielbia imprezy i kocha tańczyć, szczególnie latino. Przebywanie wśród ludzi relaksuje go, a imprezy potrafi pogodzić ze sportową karierą. Mateusz jest dowcipnisiem, sypie żartami jak z rękawa. Jest też bardzo emocjonalny i wiele rzeczy go wzrusza – od filmów po mecze. Dużą rolę w jego życiu odgrywają rodzina i tradycje. 

Mateusz Łaska był w trzech poważnych związkach. Dla jednej dziewczyny zrezygnował z wyjazdu do Londynu i gry w angielskiej lidze. Singlem jest od 3 lat. Twierdzi, że przy podrywaniu nie ma sobie równych, startuje do każdej, która mu się spodoba, bez znaczenia czy jest to „jego liga”. Nie zaprzecza, że ma opinię podrywacza. Idealna kobieta według Mateusza to wysoka blondynka o zadbanej sylwetce, szczera i mądra życiowo. 

Mateusz Łaska z "True Love".
Mateusz Łaska z "True Love". Mateusz Łaska z "True Love". Źródło: TVN

Mateusz Łaska z "True Love"  – Instagram

Mateusz Łaska jest obecny w mediach społecznościowych. Prowadzi prywatne konto na Instagramie. Jego nick to @_mattss19_

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Oto pozostali uczestnicy programu "True Love". Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości