Programy

Michalina Wojciechowska dzięki "Top Model" chce wrócić do modelingu. Boleśnie przeżyła zdradę

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
Michalina Wojciechowska z "Top Model"

Michalina Wojciechowska to jedna z uczestniczek, które dostały się do domu "Top Model". Co o niej wiemy?

Michalina Wojciechowska przeżyła ciężkie chwile. Wydawało jej się, że ma kochającego partnera, ale ten okazał się zupełnie innym człowiekiem. Zdrada bardzo wpłynęła na życie Michaliny. Dziewczyna postanowiła zawalczyć o siebie i swoją karierę w programie "Top Model".

"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać?
"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michalina Wojciechowska z "Top Model" – kim jest, skąd pochodzi, wiek

Michalina Wojciechowska ma 23 lata. Urodziła się w Olsztynie, wychowała się w Ostródzie. W wieku 16 lat pracowała jako modelka, wyjeżdżała na zagraniczne kontrakty. Zgłosiła się do "Top Model", aby wrócić do pracy w modelingu. Chciała zapomnieć o bolesnych doświadczeniach z życia osobistego. Przez trzy lata mieszkała z partnerem w Brazylii. Niestety została zdradzona i wróciła do Polski. Jurorzy nie mogli się nadziwić, jak partner mógł zdradzić tak piękną dziewczynę. Byli zgodni, że należy jej dać szansę w programie, dlatego dostała się do domu "Top Model".

"Top Model 11" - uczestnicy: Michalina Wojciechowska
"Top Model 11" - uczestnicy: Michalina Wojciechowska Źródło: TVN/Marcin Tyszka

Michalina Wojciechowska z "Top Model" – Instagram

Michalina Wojciechowska ma swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziecie ją pod nickiem @michalinawojciechowska. Możecie tam zobaczyć efekty profesjonalnych sesji z jej udziałem.

Michalina Wojciechowska w finale "Top Model" – jak głosować, gdzie i kiedy oglądać?

Michalina Wojciechowska dostała się do finału 11. sezonu programu "Top Model". O zwycięstwie zdecydują punkty od jurorów i głosy widzów. Głosowanie odbywa się drogą SMS-ową. Aby zagłosować na Michalinę, należy wysłać wiadomość o treści 2 pod numer 7322.

Finał na żywo 11. sezonu programu "Top Model" można będzie oglądać w telewizji TVN i w Playerze w środę 7 grudnia o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości