Mikołaj Grzybowski w "Hotelu Paradise 6". Co wiadomo o jego życiu?

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Źródło: Dorota Nowakowska/TVN
Mikołaj Grzybowski to uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise". Jest kontaktowy, otwarty na nowe znajomości i doświadczenia. Co wiadomo o jego życiu?

Mikołaj Grzybowski to uczestnik nowej edycji "Hotelu Paradise". Kocha życie i sport. Przeczytajcie więcej na jego temat!

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, praca, skąd pochodzi

Mikołaj Grzybowski ma 24 lata i pochodzi z Bydgoszczy. To młody przedsiębiorca, który od niedawna prowadzi własną działalność w branży e-commerce. Poszukuje nowych, niszowych produktów i buduje dla nich strategię marketingowo- sprzedażową. Z tym wiąże swoją przyszłość. Marzy o wypromowaniu swojej marki, kilku produktów i posiadaniu własnego sklepu internetowego, dlatego pracuje kilkanaście godzin dziennie.

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise" - jaki jest, pasje

Mikołaj Grzybowski to dusza towarzystwa. W grupie potrafi wszystkich rozbawić, ale też pocieszyć, kiedy trzeba. Szuka pozytywnych emocji i na nich się skupia. Umie szybko nawiązać kontakt i oczarować swojego rozmówcę. Do każdego i każdej sytuacji w życiu podchodzi z uśmiechem i dystansem. Jest szczery, prawdziwy, kocha ludzi, kocha życie. Chce czerpać z niego pełnymi garściami. Jest bardzo rodzinny.

Wielką pasją 24-latka jest sport. Szczególnie Muay Thai. W tej dyscyplinie zdobył Mistrzostwo Polski w wieku 16 lat. Niestety kontuzja sprawiła, że musiał wycofać się z zawodowstwa i teraz trenuje rekreacyjnie. Uwielbia wyzwania sportowe. Przejechał w 11 godzin 200 kilometrów, na rowerze, z Bydgoszczy nad morze. Uważa, że takie wyzwania budują człowieka. Dużo biega, bierze udział w biegach terenowych typu "Runmageddon". Chodzi też na siłownię i pływa.

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Źródło: Dorota Nowakowska/TVN
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" odpowiedzieli na intymne i trudne pytania. Jak wygląda ich związek?

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"- związki, ideał partnerki

Mikołaj Grzybowski był w trzyletnim związku. Po okresie bycia singlem przyszedł czas na nową przygodę, jaką jest "Hotel Paradise". Uważa, że prawdziwa miłość po prostu się pojawi. Jego ideał to niebieskooka blondynka. W kobietach urzeka go wrażliwość, opiekuńczość, pewność siebie, lojalność i szczerość.

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Źródło: Dorota Nowakowska/TVN

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise" – Instagram

Mikołaj Grzybowski na razie nie udziela się w social mediach. Z pewnością wraz ze startem programu założy oficjalny profil na Instagramie, o czym poinformujemy.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek, Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Dorota Nowakowska/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości