"Milionerzy". Odcinek specjalny z uczestnikami "Azja Express". Kto zasiądzie naprzeciwko Huberta Urbańskiego?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Milionerzy". Odcinek specjalny z uczestnikami "Azja Express"

W specjalnym odcinku programu "Milionerzy" na antenie TVN wystąpią uczestnicy show "Azja Express". Wojtek Łozowski, Paulina Krupińska, Daria Ładocha i Krystian Pesta zagrają o milion złotych. Wygrana zostanie przekazana na cele charytatywne.

Odcinek specjalny "Milionerów" zostanie wyemitowany tuż przed wielkim finałem programu "Azja Express". Jak poradzą sobie uczestnicy? Czy odpowiadanie na pytania zadawane przed Huberta Urbańskiego będzie dla nich większym wyzwaniem niż przemierzanie Azji? Zobacz koniecznie 24 maja na antenie TVN!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wojciech Łozowski o udziale w "Azja Express"
Wojciech Łozowski o udziale w "Azja Express" Wojciech Łozowski o udziale w "Azja Express"

Wojtek Łozowski i Paulina Krupińska w odcinku specjalnym "Milionerów"

Już niedługo na antenie TVN zostanie wyemitowany specjalny odcinek programu "Milionerzy" z uczestnikami podróżniczego show "Azja Express". Wojtek Łozowski i Paulina Krupińska podjęli wyzwanie i zdecydowali się zmierzyć w rywalizacji o atrakcyjną nagrodę w wysokości miliona złotych. Nie będą jednak jedyną parą, która stanie przed tym trudnym wyzwaniem i zasiądzie naprzeciwko Huberta Urbańskiego.

Drugim duetem będzie Daria Ładocha, prowadząca "Azja Express", oraz programu uczestnik Krystian Pesta. Wszyscy bohaterowie tego odcinka będą walczyć o pieniądze, które zostaną przekazane na cele charytatywne i wsparcie dla potrzebujących. Emisja tego wyjątkowego odcinka "Milionerów" odbędzie się w środę 24 maja.

Kiedy finał "Azja Express"? 

Specjalny odcinek "Milionerów" ma związek z wielkim finałem programu "Azja Express", który zostanie wyemitowany na antenie TVN kilka dni później - w sobotę 27 maja. W finale w Uzbekistanie spotkają się: Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć oraz Andziaks i Luka.

Wojtek Łozowski wraz z kolegą Bartoszem Kochankiem pożegnał się z "Azją Express" w siódmym odcinku. W poprzednim odcinku Daria Ładocha rozdzieliła pary. Ostatni etap gruzińskiego wyścigu uczestnicy pokonali oddzielnie. Jedna osoba z pary brała udział w grach. Druga wyruszyła w samotną podróż w kierunku mety. Wyniki gier miały istotny wpływ na to, jakie ułatwienia otrzymały po drodze osoby, które się ścigały. Przed wielkim finałem odpadli Adam i Dariusz Zdrójkowscy. Natomiast Paulina Krupińska i jej przyjaciółka Izabela Połeć mają realne szanse na zwycięstwo. Zobacz, czy pokonają Reni Jusis z partnerem oraz Andziaks i Luka.

Zobacz galerię zdjęć:

Programy "Milionerzy" i "Azja Express" możesz oglądać w serwisach VOD.pl oraz Player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości