Daria Ładocha

Daria Ładocha przebywa właśnie w Tajlandii, a swoją niezwykłą podróż relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowym. Propagatorka zdrowej żywności i osobowość telewizyjna opublikowała zdjęcie, na którym ubrana jest jedynie w drzewo.

Daria Ładocha w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o wakacjach z córkami. Gwiazda przyznała, że gdy jej pociechy były młodsze, nie potrafiła solidnie odpocząć podczas urlopu z nimi. Zdarzały się też sytuacje, gdy dziewczynki na wyjeździe chciały jeść jedynie jedzenie, które przygotowała właśnie ona. "Chodzenie z pomidorówką do restauracji jest absolutnie kuriozalne" - wspominała.

Daria Ładocha w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl opowiedziała o depresji poporodowej. Trenerka kulinarna usłyszała, że jej dziecko nie żyje. Bała się później dotykać swoją córeczkę. Partner Darii Ładochy wspierał swoją ukochaną. Jednak przy drugiej ciąży gwiazda znów czuła niepokój.

Daria Ładocha była jedną z gwiazd, które pojawiły się na uroczystej prapremierze filmu "Elvis" w warszawskim kinie Helios. Gwiazda nie ukrywała, że najnowsza produkcja wytwórni Warner Bros. Pictures wywołała u niej ogromne emocje, a nawet płacz. "To było dla mnie poruszające" - mówiła chwilę po obejrzeniu filmu.

Gwiazdy miały okazję zobaczyć najnowsze dzieło Baza Luhrmanna. Na przedpremierowym pokazie filmu "Elvis" pojawili się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Rafał Zawierucha i Paulina Krupińska. Na jakie stylizacje postawili? Zobaczcie sami!

Daria Ładocha skończyła 40 lat. Co to dla niej znaczy? I co sądzi o postrzeganiu kobiet przez pryzmat wieku? Prezenterka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyznała, że niczego w życiu nie żałuje. Otworzyła się też na temat późnego macierzyństwa. Wiemy, czy chciałabym zostać znowu mamą. A co z jej ślubem?

Daria Ładocha to dziennikarka kulinarna, która ma szeroką wiedzę, zwłaszcza na temat kuchni tajskiej. Prywatnie jest mamą dwóch córek i uwielbia podróżować. Od lat związana jest ze stacją TVN.