Miłosz Bachonko zwycięzcą 14. edycji "Mam Talent!". 12-latek ma jedno marzenie

Miłosz Bachonko zwycięzcą 14. edycji "Mam Talent!"
Miłosz Bachonko zwycięzcą 14. edycji "Mam Talent!"
Źródło: TVN
Miłosz Bachonko został zwycięzcą 14. edycji "Mam Talent!". 12-latek zdobył przychylność jurorów i sympatię widzów, dzięki czemu wywalczył główną nagrodę, czyli czek na 300 tys. złotych.

W ostatnim odcinku "Mam Talent!" zobaczyliśmy poruszające występy, a widzowie stanęli przed niełatwym wyborem. Ostatecznie główną nagrodę przyznali Miłoszowi Bachonko. Co o nim wiemy?

Finał 14. edycji "Mam Talent!"

W finale 14. edycji "Mam talent!" zobaczyliśmy dziesięć występów. Na scenie zaprezentowali się: Waldek Kukurowski, który wykonywał tricki na rowerze, akrobatyczny duet Jadwiga Krowiak i Sara Kreis, Teatr Sztuka Ciała, tancerka Martyna Stawowy, gimnastyczka Daria Umańska, tancerz pole dance Paweł Haczkur, laureatka dzikiej karty, tancerka Vanessa Kujawiak, wokalistki Paula Biskup i Laura Florentyna Dziąba oraz akordeonista Miłosz Bachonko (laureat Platynowego Przycisku). Na podium z największą ilością głosów znaleźli się Martyna Stawowy, Paweł Haczkur oraz Miłosz Bachonko, który wygrał program.

Małgorzata Foremniak o życiu po 50. Czego się nauczyła?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Miłosz Bachonko zwycięzcą 14. edycji "Mam Talent!" - kim jest?

Miłosz Bachonko przez większość swojego życia gra na akordeonie, jest już doświadczonym muzykiem. Miał nawet okazję wystąpić w słynnym Carnegie Hall w Nowym Jorku. 12-latek od razu zachwycił jury programu "Mam talent!". Chłopiec otrzymał złoty przycisk od Michała Kempy. Z kolei po jego występie półfinałowym jurorzy nacisnęli platynowy przycisk.

Małgorzata Foremniak porównała chłopca do Fryderyka Chopina. Agnieszka Chylińska z kolei nie mogła zaleźć słów, które opisałyby talent Miłosza.

"Nie mam żadnych słów poza poczuciem bardzo ważnej chwili, że mam do czynienia z tak zdolnym człowiekiem. Myślę, że świat ci tego nie daruje. Świat będzie chciał ciebie, twoich kompozycji, jesteś genialnym chłopakiem" - powiedziała jurorka.

Miłosz Bachonko wygrał program głosami widzów. Chłopiec podziękował wszystkim.

"Jestem w szoku. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos, wszystkim, którym się spodobał mój występ" - powiedział akordeonista. 

Miłosz Bachonko zwycięzcą 14. edycji "Mam Talent!" - o czym marzy?

Jak się okazuje, Milosz Bachonko pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Mama grała na fortepianie, a tata jest akordeonistą. Jego siostry uczą się w szkole muzycznej gry na fortepianie. Jednak 12-latek ma też drugą wielką pasję. Chłopiec poświęca się nie tylko muzyce, ale także sportowi. Mały akordeonista gra w klubie piłkarskim. Jego marzeniem jest połączenie obu pasji.

"Jednym z moich największych marzeń jest zagranie na akordeonie na otwarciu mistrzostw świata w piłce nożnej" - powiedział Miłosz Bachonko w programie TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości