Sara James podsumowała udział w "America's Got Talent". Zdradziła plany na przyszłość

Sara James o pobycie w Ameryce i swoim wyniku w finale AGT
Sara James o pobycie w Ameryce i swoim wyniku w finale AGT
Źródło: MWMEDIA
O 14-letniej Sarze Egwu-James dowiedział się cały świat. Młoda wokalistka oczarowała jurorów i fanów "America's Got Talent", wykonując przeboje najpopularniejszych gwiazd muzyki. Niestety ostatecznie nie zajęła pierwszego miejsca. Sara James po przylocie do Polski udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o pobycie w Ameryce i planach na przyszłość. Piosenkarka rozpocznie naukę w nowej szkole.

Sara Egwu-James wzięła udział w amerykańskim "Mam Talent". Polska wokalistka nigeryjskiego pochodzenia zachwyciła jurorów - szczególnie ich przewodniczącego Simona Cowella, który zadecydował, że Sara otrzyma złoty przycisk i dzięki niemu będzie mogła wystąpić w odcinkach na żywo. 

Sara James podsumowała udział w "America's Got Talent"

Przygoda Sary James w amerykańskim "Mam talent" zaczęła się od piosenki Billie Eilish pt. "Lovely". Piosenkarka i laureatka Oscara zareagowała na występ nastolatki z Polski i udostępniła nagranie na swoim profilu na Twitterze. W półfinale dziewczyna zaprezentowała utwór "Rocket Man" z repertuaru Eltona Johna. Awansowała do ścisłego finału, w którym rywalizowała aż z dziesięciorgiem uczestników. W finale zdecydowała się zaprezentować swoje możliwości wokalne w aranżacji hitu Kate Bush "Running Up That Hill". 17. edycję "America's Got Talent" ostatecznie wygrał libański zespół taneczny Mayyas. Sara nie czuła rywalizacji, wręcz przeciwnie - zaprzyjaźniła się z "konkurencją".

Kciuki trzymały za nią jej rówieśniczki — Viki Gabor i Roksana Węgiel. Sara po przyjeździe do Polski udzieliła wywiadu, w którym podkreśliła, że wcale nie nastawiała się na wygraną.

"Jestem samokrytyczna, ale wydaje mi się, że to jest dobre. Uważam, że zawsze mogłam coś zrobić lepiej, ale jestem szczęśliwa [...] Na nic się nie nastawiałam. Jak przyleciałam tam pierwszy raz, zapomniałam, że jest coś takiego jak golden buzzer [złoty przycisk - przyp. red.]" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Simon Cowell pogratulował Polakom Sary James
Simon Cowell, Sara James
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sara James rozpoczęła naukę w nowej szkole. Jakie ma plany na przyszłość?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

W tym samym wywiadzie Sara James stwierdziła, że nie wyklucza tego, że w przyszłości będzie mogła rozwijać swoją karierę w USA. Teraz jednak woli skupić się na swojej przyszłości w Polsce. Nastolatka wyznała, że rozpoczyna edukację w nowej szkole. Ma też w planach pracę nad płytą. Jednak zanim to nastąpi, chce po prostu odpocząć.

"Nie jestem jeszcze gotowa opuszczać rodzinę i dom, ale zobaczymy" - odpowiedziała na pytanie o to, czy zamierza rozpocząć życie w Ameryce.

A co o Sarze sądzą słuchacze z zagranicy? Sprawdziliśmy to w komentarzach na oficjalnym kanale "America's Got Talent" na YouTube.

"To do bani, że nie wygrała, ale jestem pewien, że dostała już oferty na kontrakty płytowe i wszystko, ponieważ jest NIESAMOWITA" - czytamy.

"Wygląda bardziej jak występ GRAMMY niż AGT. Niezwykłe" - docenił internauta.

"Bez bębnów, bez zespołu tanecznego, bez chóru, bez fajerwerków na scenie. Jedna mała dziewczynka wypełniła wszystko swoim wspaniałym głosem i prezencją sceniczną. Napełniła też moje serce i oczy łzami. Sara jesteś wielka i życzę Tobie powodzenia" - napisał ktoś inny.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości