Agnieszka Kotońska pozwala wnukowi mówić do siebie babciu? Co sądzi o rozpieszczaniu?

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Dagmara Olszewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o roli babci

Agnieszka Kotońska to jedna z bohaterek show "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta występuje przed kamerami razem z mężem i synem. Ma też wnuka, którego kocha nad życie, ale czy jest pogodzona z tym, że jest już babcią? Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń. Zobaczcie, do czego się przyznała w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl.

Agnieszka Kotońska robi show przed telewizorem wspólnie z ukochanym mężem Arturem i ich synem Dajanem. Nawet jej wnuczek zadebiutował już w "Gogglebox".

Agnieszka Kotońska o roli babci i opiece nad wnukiem

Gwiazda programu stacji TTV otworzyła się na temat najmłodszego członka rodziny. W rozmowie z Dagmarą Olszewską z serwisu cozatydzien.tvn.pl potwierdziła, że oszalała na punkcie wnuka.

To jest moja iskiereczka. To jest mój cukiereczek. To jest wszystko, co mam. Chociaż my z Arturem mamy tylko jedno dziecko, więc syn również był oczkiem w naszych głowach, ale Tymek jest po prostu objawieniem. To jest spełnienie moich marzeń

Agnieszka Kotońska powiedziała, że długo czekała na wnuka. Jej syn nie chciał mieć dzieci, ale gdy się udało, wszyscy przyjęli z radością nowego członka rodziny Kotońskich. Babcia Tymka spełnia się w swojej roli. Podkreśla jednak, że jest nowoczesną babcią!

- Nie jestem babcią, która zakłada chustę na głowie i lepi pierogi czy piecze naleśniki. Idę z moim wnukiem do restauracji. Rozpieszczam go tylko tak, jak mogę, czyli miłością. Czytam mu bajeczki na dobranoc, zabieram go na spacery. Uczę go jeździć na rowerze, hulajnodze. Uczyłam go teraz pływać. W ten sposób go rozpieszczam — wyjaśniła.

Uwielbiam, jak mówi do mnie babcia. Uwielbiam!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o swoim wnuku. Czy lubi słowo "babcia"?
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o swoim wnuku. Czy lubi słowo "babcia"? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Kotońska wzruszająco o swojej rodzinie

Niedawno Agnieszka Kotońska udzielała szczerych odpowiedzi na temat swojego życia prywatnego na Instagramie. Fani pytali ją, co jest dla niej ważne. Kogoś interesowało to, jaki jest jej przepis na szczęście. Kobieta odpisała we wzruszających słowach.

Cieszę się z tego, co mam, a mam dużo — rodzinę, która mnie kocha i czuję się kochana. Dla mnie szczęście to widzieć jak nasze dzieci się kochają i jak dorasta wnuk

W mediach społecznościowych widać, jak członkowie rodziny Kotońskich cieszą się ze wspólnie spędzanych chwil.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości