Roksana z "Projektu Lady" dokonała coming outu. Pokazała zdjęcie z dziewczyną

Roksana Gac wygrała drugą edycję "Projektu Lady"
Roksana Gac wygrała drugą edycję "Projektu Lady"
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Roksana Gac to zwyciężczyni 2. edycji "Projektu Lady", która właśnie pochwaliła się szczęściem w życiu prywatnym. Celebrytka pokazała czułe zdjęcie z partnerką i tym samym dokonała coming outu. Pod postem posypały się gratulacje.

Roksana Gac zyskała popularność dzięki udziałowi w 2. edycji "Projektu Lady". Pochodząca ze Szczecina kobieta wygrała program i pod wpływem Małgorzaty Rozenek-Majdan i mentorek zmieniła swoje życie. Po zakończeniu zdjęć Roksana Gac została w show-biznesie, jednak rzadko kiedy można ją spotkać na popularnych ściankach. Celebrytka prężnie rozwija za to swoje media społecznościowe.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Roksana Gac z "Projektu Lady" pokazała partnerkę i dokonała coming outu

Roksanę Gac jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Niedawno celebrytka opublikowała czułe zdjęcie z partnerką i tym samym dokonała coming outu. Roksana Gac wcześniej nigdy nie mówiła za dużo o miłości.

#withmygirl #loveislove #szczecin - podpisała zdjęcie.

Pod postem pojawiły się gratulacje od internautów.

"Szczęścia i ogrom miłości";

"Tak coś czułam! Dużo miłości";

"Dobrze widzieć cię szczęśliwą! Powodzenia dziewczyny" - czytamy w komentarzach.

Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu
Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"
Źródło: co za tydzień

Roksana Gac zmieniła swoje życie po udziale w "Projekcie Lady"

Roksana Gac w momencie, gdy zgłosiła się do "Projektu Lady", miała 22 lata i trudną przeszłość. Celebrytka, będąc jeszcze nastolatką, trafiła do pogotowia opiekuńczego, co nie skończyło się dla niej dobrze. Roksana Gac wpadła w złe towarzystwo: zaczęła brać narkotyki i co chwila łamała prawo. Wkrótce potem skierowano ją do ośrodka wychowawczego. W dorosłym życiu uczestniczka popularnego show zapragnęła zawalczyć jednak o siebie i z tego względu postawiła na "Projekt Lady", który ostatecznie wygrała. Roksana Gac opuściła program jako całkiem nowa osoba: zerwała kontakty z dawnymi znajomymi, pogodziła się ze skonfliktowaną od dawna mamą i zmieniła swój wizerunek. Teraz okazuje się, że znalazła szczęście również w miłości.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości