"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Adam Sak - kim jest uczestnik nowej edycji?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam

Adam Sak to uczestnik nowego siódmego sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia ". Co wiemy o jego życiu prywatnym? Skąd pochodzi, ile ma lat, gdzie pracuje?

W nowym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku znamy pary, które staną na ślubny kobiercu. Pierwszą byli Agnieszka i Kamil. Druga para to Dorota i Piotr. Trzecią parą jest Patrycja i Adam. Co wiemy o nowym uczestniku programu?

Adam Sak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - kim jest, związki

Adam ma 28 lat i mieszka w uroczym miasteczku Bełżyce niedaleko Lublina. Chłopak całe życie spędził z mamą, gdyż jego tata zmarł, gdy miał pięć lat. Z zawodu jest kucharzem, jednak pracuje jako kamieniarz, gdyż jest to bardziej opłacalne. Choć wiele w życiu przeszedł, to jest pozytywnie nastawiony do życia i na jego twarzy często pojawia się szczery uśmiech. 

Adam wspominał w programie swoje rozstanie z dziewczyną. Stwierdził, że było "żałosne", gdyż całymi dniami płakał w zamknięciu. Brak bliskiej osoby jest dla niego najgorszym doświadczeniem, dlatego bardzo chce się ustatkować i założyć rodzinę. Adam marzy o drugiej połówce, dla której mógłby coś zrobić, nie myśląc o sobie. 

Adam Sak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - ślub z Patrycją

Adam został dopasowany przez ekspertów do z Patrycji z Warszawy, jednak nie wiadomo, jakie były ich pierwsze odczucia na swój temat, bo ich ślub zobaczymy dopiero w kolejnym odcinku. Z informacji, jakich dowiedzieliśmy się o uczestnikach, dało się jednak zauważyć pewne różnice między nimi. Adam dał się poznać jako sympatyczny chłopak, który marzy o tym, aby znaleźć swoją drugą połówkę i założyć rodzinę.

Patrycja natomiast stwierdziła, że nie umie się zaangażować w związek i szybko się wycofuje. Czyżby to była zła wróżba dla ich relacji?

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o jej relacji z Tomkiem
Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o jej relacji z Tomkiem Julia Gołębiowska z ostatniej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla Plejady Źródło: Co za Tydzień

Adam Sak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - Instagram

Adam prowadzi konto na Instagramie. Jego nick to o @official_balektv. Konto jest obecnie zablokowane dla obserwujących, dlatego widzimy tylko jego opis. Zawarł datę urodzenia - 06.01.1993 r. oraz informacje o swoich zainteresowaniach, m.in. piłce nożnej, podróżach, grach komputerowych.

Ciekawe jest to, że w miejscu zamieszkania Adam wskazał zarówno Lublin jak i Warszawę. Czy to zwykły zbieg okoliczności, a może specjalnie zasugerował, że nadal jest z Patrycją?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21. 35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości