"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Dorota — kim jest uczestniczka nowej edycji?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota

Dorota to uczestniczka nowego siódmego już sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Co wiemy o jej życiu prywatnym? Jak zareagowała na swojego męża Piotra?

W nowym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku znamy pary dopasowane przez ekspertów. Pierwszą byli Agnieszka i Kamil, drugą Dorota i Piotr. Co wiemy o nowej uczestniczce programu?

Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - kim jest, wiek, związki

Dorota ma 29 lat i mieszka z rodzicami w Lublinie. Dziewczyna nie była jeszcze w żadnym związku. Do programu zgłosiła się z nadzieją, że znajdzie kogoś, z kim uda jej się zbudować trwały związek. Jak stwierdziła do tej pory nie lubiła siebie i dlatego nie chciała być w związku. Teraz uważa, że jest gotowa na stałą relację i chce też, aby jej przyszły wybranek od początku wiedział, że traktuje ich związek na poważnie.

Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - ślub z Piotrem

Dorota i Piotr sakramentalne "tak" powiedzieli sobie na zamku w Ogrodzieńcu. Podczas ceremonii uczestnikom towarzyszył lekki stres. Oboje jednak ucieszyli się na swój widok. Piotrowi bardzo spodobała się wybranka. Dorota także nie kryła zadowolenia.

"Bardzo ucieszyłam się, że ma brodę" - powiedziała po ślubie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota i Piotr podczas ślubu
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota i Piotr Źródło: TVN

Dorota pochodzi z Lubina, a Piotr ze Zduńskiej Woli. Oba miasta dzieli ponad 350 km, ale dziewczyna chce się jednak przeprowadzić do przyszłego męża.

"Liczyłam się z tym, że jednak ten mój mąż nie będzie z Lublina, bo skoro przez prawie trzydzieści lat nie znalazłam go w Lublinie, to nie ma go w Lublinie" - mówiła uczestniczka.

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o jej relacji z Tomkiem
Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o jej relacji z Tomkiem Julia Gołębiowska z ostatniej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla Plejady Źródło: Co za Tydzień

Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" - Instagram

Dorota prowadzi konto na Instagramie. Jej nick to @ordynarnaweganka. Konto jest jednak prywatne, więc nie można zobaczyć, co publikuje. Dziewczyna ma też oficjalne konto na Instagramie o nazwie @wege_kuchnia_doris, gdzie publikuje zdjęcia swoich ulubionych potraw.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21. 35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości