"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Poznaliśmy drugą parę. Kim są Dorota i Piotr?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota i Piotr podczas ślubu
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota i Piotr
Źródło: TVN
"Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył kolejne pary. W pierwszym odcinku przysięgę złożyli Agnieszka i Kamil. W drugim poznaliśmy Dorotę i Piotra, czyli kolejne osoby dopasowane przez ekspertów. Kim są, skąd pochodzą, ile mają lat?

W najnowszym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu poznajemy dwójkę singli, która została dopasowana przez ekspertów. W siódmej serii Magdalenie Chorzewskiej i Bogusławowi Pawłowskiemu w łączeniu par pomaga psycholog Karolina Tuchalska-Siermińska.

W drugim odcinku "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" widzimy Agnieszkę i Kamila, którzy bawią się podczas przyjęcia weselnego. Uczestniczymy też w przygotowaniach do ślubu drugiej pary. Kim są Dorota i Piotr?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota i Piotr to druga para

W nowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" przedstawiona zostaje druga para. To Dorota i Piotr.

Dorota, 29 lat, Lublin

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota
Źródło: Player

Dorota ma 29 lat i mieszka z rodzicami w Lublinie. Dziewczyna nie była jeszcze w poważnym związku. Do programu zgłosiła się z nadzieją, że znajdzie kogoś, z kim uda jej się zbudować trwały związek. Jak stwierdziła do tej pory poszukiwała siebie, nie lubiła tego, kim jest i dlatego nie chciała być w związku. Dorota nie ma preferencji dotyczących miejsca zamieszkania przyszłego męża, jest gotowa na przeprowadzkę.

Piotr, 34 lata, Zduńska Wola

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr
Źródło: Player

Piotr ma 34 lata i pochodzi ze Zduńskiej Woli. Pracuje w lokalnej firmie handlowo-usługowej jako specjalista od logistyki. Kocha muzykę i jest zapalonym gitarzystą. Ma mieszkanie, które przyszykował specjalnie dla przyszłej rodziny. Wydzielił w nim już nawet pokój dla dziecka. Mężczyzna ma za sobą kilka związków. Jego partnerką była m.in. samotna matka. Chciał zaopiekować się jej dzieckiem, ale para nie dogadywała się, więc postanowili się rozstać. Piotrowi najbardziej brakuje w życiu poczucia, że dzieli je z kimś bliskim.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": czy Dorota i Piotr się sobie spodobali?

W drugim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" eksperci dobrali kolejną parę. Dorota pochodzi z Lubina, a Piotr ze Zduńskiej Woli. Oba miasta dzieli ponad 350 km. Dorota chce się jednak przeprowadzić do przyszłego męża.

"Liczyłam się z tym, że jednak ten mój mąż nie będzie z Lublina, bo skoro przez prawie trzydzieści lat nie znalazłam go w Lublinie, to nie ma go w Lublinie" - mówiła uczestniczka.

W odcinku zobaczyliśmy, jak Dorota wybiera suknię ślubną. Przyszłej pannie młodej towarzyszyły najbliższe kobiety. Mama wzruszyła się, widząc córkę w bieli. Piotr również stanął przed wyborem ślubnego garnituru.

Uroczystość odbywała się w przepięknej scenerii na zamku w Ogrodzieńcu. Ruiny zamku leżą na Szlaku Orlich Gniazd w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Goście zebrali się na historycznym dziedzińcu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zamek w Ogrodzieńcu
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zamek w Ogrodzieńcu
Źródło: TVN

Podczas ceremonii uczestnikom towarzyszył lekki stres . Oboje wydawali się jednak podekscytowani zbliżającym ślubem. Jak młodzi zareagowali na siebie? Czy przypadli sobie do gustu?

"Bardzo ucieszyłam się, że ma brodę" - powiedziała Dorota, która podczas ślubu wyglądała na zadowoloną z decyzji ekspertów.

"Jeśli chodzi o kwestie wizualne, to w zasadzie nie ma, o czym mówić, bo wszyscy widzieliśmy. Moja żona jest piękna, jak słoneczna wiosna" - stwierdził Piotr.

Sakramentalne "tak" uczestnicy powiedzą sobie w następnym odcinku. A może któreś z nich zdecyduje się wycofać w ostatniej chwili?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości