"Hotel Paradise 5". Marika powiedziała o relacji z Elizą. "Nie lubiłam się z nią"

"Hotel Paradise 5". Marika o relacji z Elizą
"Hotel Paradise 5". Marika o relacji z Elizą
Źródło: player.pl
Za nami kolejne Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 5". W programie pojawiły się już pierwsze pakty, kłótnie i łzy, a nawet zawiązały się przyjaźnie. Widzowie uważnie śledzą relację Mariki i Elizy, które od samego początku nie pałają do siebie sympatią. Ostatnio na Instagramie Marika opowiedziała o kontaktach z Elizą.

Kłótnie i spiski w "Hotelu Paradise" nie są niczym nowym, w szczególności dla fanów programu. Tym razem dużo emocji dostarczają widzom Marika i Eliza, które od samego początku nie przepadają za sobą. Przypomnijmy, że Marika była w parze z Jayem, a Eliza złapała z piłkarzem bardzo dobry kontakt, co nie do końca spodobało się jego wybrance.

Marika szczerze o relacji z Elizą

Po głośnej aferze spowodowanej słowem "frajer" relacja Mariki i Jaya osłabiła się. Para nadal się przyjaźni, jednak jak twierdzą widzowie, na przeszkodzie ich związku stanęła Eliza, która nakręcała Jaya przeciwko Marice.

Niedługo później w szczerej rozmowie pomiędzy dwiema uczestniczkami doszło do ostrej wymiany zdań, w której Eliza została nazwana "żmiją", jednak najbliższy odcinek pokaże, że Marika i Eliza weszły na drogę pokojową. Czy tak jednak zostanie do końca? Tego nie wiemy.

Po premierze najnowszego odcinka Marika postanowiła odpowiedzieć na Instagramie na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło właśnie jej relacji z Elizą.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

"Chciałam mieć normalny kontakt"

Jeden z internautów napisał:

"Czy w "Hotelu Paradise" lubiłaś się z Elizą, czy po prostu dla świętego spokoju z nią gadałaś?" - czytamy.

Marika postanowiła odpowiedzieć na to pytanie.

"Nie, nie lubiłam się z Elizą. Nie jest ona zupą pomidorową, żeby każdy musiał ją lubić. Ja wolę ogórkową. Myślę, że z kultury i z szacunku do drugiej osoby chciałam po prostu mieć normalny kontakt" - powiedziała uczestniczka.

"Hotel Paradise 5". Marika o relacji z Elizą
"Hotel Paradise 5". Marika o relacji z Elizą
"Hotel Paradise 5". Marika o relacji z Elizą
Źródło: Instagram/mery_hotelparadise5_official

Nie wiemy, jak potoczą się ich dalsze losy w programie. Macie nadzieję, że ich relacja może się jeszcze polepszyć?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości