"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Dalsze losy Kornelii i Marka. Ogłosili ważną nowinę  

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Kornelia i Marek
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Kornelia i Marek
Źródło: Player
W ostatnim emocjonującym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 9", widzowie z zapartym tchem oczekiwali odpowiedzi na pytanie, czy romantyczna relacja Kornelii i Marka przetrwała. Para pojawiła się razem na spotkaniu z ekspertkami, gdzie podzieliła się swoimi spostrzeżeniami po zakończeniu eksperymentu i ogłosiła decyzję.

Kornelia Musiał ma 28 lat i na co dzień mieszka w Poznaniu. Pracuje w administracji. To spokojna, ciepła osoba, która bardzo marzyła o założeniu rodziny. Marek Różański ma 32 lata i pochodzi z Bydgoszczy. Pracuje jako specjalista ds. wdrożeń systemów w branży medycznej. Para poznała się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ku zaskoczeniu wszystkich małżeństwo, które rozpoczęło się na ślubnym kobiercu, szybko przerodziło się w prawdziwe uczucie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zuzanna Butryn zdradza, co czeka fanów show w nowym sezonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Czy Kornelia i Marek zostali w małżeństwie?

Kornelia wyznała podczas ogłaszania decyzji, że wiele nauczyła się o sobie podczas trwania eksperymentu. Z Markiem pracują nad kompromisami, bez konieczności zmiany siebie nawzajem.

"Akceptujemy siebie w pełni. To jest ważne. Nie ma czegoś takiego, że ktoś powie 'nie'. Tylko jest rozmowa i akceptacja. Możesz mieć inne podejście, ja to rozumiem i akceptuję. Nie musimy się bać tego, że chcemy o czymś porozmawiać, tylko rozmawiamy, bo wiemy, że ta druga strona nie podejdzie do tego negatywnie" - skomentował Marek, podkreślając wagę otwartej komunikacji.

Para została zapytana, czy mają coś do powiedzenia sobie nawzajem. Kornelia podziękowała ekspertkom za znalezienie tak wspaniałego męża i wyznała uczucia Markowi. Ten odpowiedział pełnymi ciepła słowami, potwierdzając swoją miłość i zobowiązanie.

Decyzja o kontynuowaniu małżeństwa była jednomyślna, ale para podzieliła się także planami na przyszłość. Kornelia planuje znaleźć pracę w Bydgoszczy i przeprowadzić się do męża. Marek zdradził, że para marzy o przeprowadzce na Pomorze, do Trójmiasta, gdzie chce zacząć nowe życie we dwoje.

"Chcemy stworzyć nasze miejsce. Są jeszcze inne plany, ale dwóch tematów naraz nie ma co tworzyć" - zaznaczył Marek, pozostawiając pewne tajemnice na przyszłość.

Na zakończenie para uchyliła rąbka tajemnicy, informując, że planują... dziecko.

"Planujemy powiększenie rodziny" - ogłosili.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Kornelia i Marek - dalsze losy

Po miesiącu od zakończenia programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 9" wróciliśmy do Kornelii i Marka, aby poznać ich dalsze losy. Niestety, okazało się, że kontakty Marka z rodziną bardzo się pogorszyły.

Markowi zależy na ochronie swojego małżeństwa, ale niestety niektóre osoby zaczęły za bardzo ingerować w ich życie. Pojawiła się myśl o przeprowadzce do Poznania. Marek zdaje sobie jednak sprawę, że ucieczka nie jest rozwiązaniem, jednak troska o zdrowe relacje rodzinne pozostaje ważna.

"Relacja z moją mamą jest inna. Chciałbym się odciąć, dlatego pojawiła się myśl o przeprowadzce do Poznania, ale jak wcześniej to było wspomniane, to jest zarazem ucieczka, a ucieczka nie jest niczym dobrym" - przyznał.

Kornelia, z kolei, podkreśliła, że mimo pewnych trudności, cały czas odczuwa wielką miłość w małżeństwie. Wspomniała o planach przeprowadzki do Bydgoszczy w poszukiwaniu pracy, ale pojawił się również pomysł zmiany miejsca zamieszkania na Poznań.

"Na ten moment wszystko jest pod znakiem zapytania. Był plan, że się przeprowadzę do Bydgoszczy. Szukam pracy. Ale w sumie wczoraj taki pomysł wpadł, że jednak może Poznań - powiedziała Kornelia. - Cały czas jest ta wielka miłość, nawet teraz częściej słyszę 'kocham cię'. Cały czas wszystko idzie w dobrym kierunku i miłość kwitnie" - podkreśliła.

Najbardziej zaskakującą decyzją, którą podjęła Kornelia, jest zmiana nazwiska, co sprawiło, że Marek jest niezwykle dumny. To gest, który symbolizuje ich związek i jedność. Marek wyznał, że czuje się spokojny, gdy jest obok Kornelii.

"Jestem pewny, że chcę być w małżeństwie z moją żoną i kocham ją" - powiedział.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne rozdziały fascynującej historii miłości Kornelii i Marka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Śledźcie nasze treści, aby być na bieżąco.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości