Marek ze "ŚOPW 9" pokazał, jak obecnie wygląda. Zmiana spodobała się fanom

Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: TVN
Marek Różański ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzi wielkie emocje wśród fanów nowego 9. sezonu programu, którzy śledzą jego losy i są zainteresowani życiem osobistym. Mężczyzna założył konto w mediach społecznościowych i pokazał nowe zdjęcie. Internauci od razu dostrzegli, że zrezygnował z zaczesanej do przodu grzywki i nie da się ukryć, że w nowej odsłonie prezentuje się wyjątkowo dobrze.

Marek Różański to uczestnik 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie mogli go zobaczyć w pierwszym odcinku nowej serii popularnego formatu. Mężczyzna został dopasowany do Kornelii Musiał, która została jego żoną i od razu wpadła mu w oko. Na razie fani są zdania, że ich małżeństwo ma szansę przetrwać miłosny eksperyment.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marek Różański z 9. sezonu "ŚOPW" zmienił fryzurę

Marek Różański dał się poznać fanom "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jako bardzo poukładany i rodzinny mężczyzna, który szuka prawdziwej miłości. Uczestnik programu ma bardzo bliską więź ze swoją mamą, która z trudem przyjęła wiadomość o ślubie syna z nieznajomą. Marek Różański zdaje sobie sprawę jednak ze wszelkich sytuacji w jego życiu i nie ukrywał przed kamerami, że zdarzało mu się korzystać z pomocy psychologa.

Mężczyzna jest dość wysoki i szczupły, jego znakiem charakterystycznym są także okulary, a także broda i do tej pory też zaczesana do przodu grzywka. Jakiś czas temu Marek Różański postanowił jednak przejść niewielką metamorfozę i zmienił fryzurę. O tym, jak wygląda obecnie, dowiadujemy się dzięki jego profilowej fotografii na Instagramie. Nie da się ukryć, że w nowej odsłonie wygląda wyjątkowo korzystnie.

Marek Różański z "ŚOPW" zmienił fryzurę
Marek Różański z "ŚOPW" zmienił fryzurę
Marek Różański z "ŚOPW" zmienił fryzurę
Źródło: screen IG

Marek Różański - kim jest uczestnik 9. sezonu "ŚOPW"?

Marek Różański ma 32 lata i pochodzi z Bydgoszczy. Pracuje jako specjalista ds. wdrożeń systemów w branży medycznej, jednak z wykształcenia jest inżynierem. Jego praca polega w głównej mierze na telefonicznym kontakcie z lekarzami.

Rodzina uczestnika "ŚOPW" jest dla niego niezwykle ważna i mieszka niedaleko niego. Rodzice Marka Różańskiego są po rozwodzie, a sam mężczyzna nie ukrywał, że najbliższymi mu osobami są babcia oraz siostra. To właśnie one na co dzień udzielają mu największego wsparcia. Marek Różański w programie szukał żony, która mogłaby dzielić z nim wspólny czas. W doborze potencjalnej partnerki najbardziej zależało mu na tym, by jego ukochana była otwarta i rozumiała jego potrzeby.

Do uczestnika ekspertki dopasowały Kornelię Musiał. Para jest już po ślubie, który odbył się na zamku w Ogrodzieńcu. Podczas ceremonii wszystkich zaskoczyła śnieżyca. Mimo nieprzychylności pogody, ślub się udał, a sami nowożeńcy od razu nawiązali ze sobą nić porozumienia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości