Programy

Adam ma nową partnerką. "To, co najpiękniejsze i najlepsze przychodzi nagle"

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie

Adam Sak był uczestnikiem 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć w programie nie odnalazł miłości, nie zrezygnował z walki o własne szczęście. Właście poinformował o tym, że w jego życiu pojawiła się miłość. Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał romantyczne zdjęcie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, w którym przyszli małżonkowie spotykają się po raz pierwszy na ślubnym kobiercu. Eksperci na podstawie rozmów i ankiet dobierają bohaterów w pary i dają im miesiąc na stworzenie podwalin pod poważny związek. W 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żadna z trzech par nie przetrwała próby czasu.

Ślub od pierwszego wejrzenia. Adam Sak ma nową partnerkę

W 7. edycji programu Adam Sak został połączony z Patrycją Kuldą. Związek należał do dosyć burzliwych i choć zapowiadało się, że będzie z tego miłość, ostatecznie para rozstała się niedługo po finałowym odcinku. Adam aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, za pośrednictwem których dzieli się z fanami programu swoją codziennością. Niedawno opublikował Instastory, na którym pochwalił się, że jego serce jest zajęte!

"W życiu tak naprawdę to, co najpiękniejsze i najlepsze przychodzi nagle, szybko i niespodziewanie. W najmniej oczekiwanym momencie" - napisał.

Uczestnik dodał zdjęcie, na którym widać splecione dłonie - jego oraz jego nowej partnerki.

Ślub od pierwszego wejrzenia. Adam pochwalił się partnerką
Ślub od pierwszego wejrzenia. Adam pochwalił się partnerkąŹródło: Instagram @official_balektv/https://www.instagram.com/official_balektv/
Ślub od pierwszego wejrzenia. Adam pochwalił się partnerką
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość? Wyjaśnił, jak wygląda obecnie jego życie

Ślub od pierwszego wejrzenia. Adam i Patrycja

Adam i Patrycja stworzyli jedną z trzech par, która wzięła udział w eksperymencie społecznym. Zanim jednak stanęli na ślubnym kobiercu, kobieta miała ochotę się wycofać - stres okazał się większy niż przypuszczała. Ostatecznie pokonała nerwy, zjawiła się u boku męża i powiedzieli sobie "tak". Początkowo Patrycja trzymała partnera na dystans, który z czasem się zmniejszał. Lody topniały, a fani mieli nadzieję na udany związek.

Czar jednak szybko prysł. Kobietę zaczęło denerwować zachowanie Adama i pożegnała go na kilka dni przed finałem. Choć podczas ostatecznej decyzji oboje zdecydowali się kontynuować związek i Adam zamieszkał z żoną w Warszawie, nie wytrzymali zbyt długo. O tym, dlaczego się rozstali, przeczytacie w poniższym artykule:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości