Agata ze "ŚOPW" zaskoczyła zdjęciem z uroczystości. "Był to wyjątkowy dzień"

Agata Ząbczyk z 3. edycji "ŚOPW"
Agata Ząbczyk ze "ŚOPW" pokazała córkę i męża
Źródło: Player
Agata Stankowska (Ząbczyk) szukała męża w 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", jednak prawdziwą miłość znalazła po zakończeniu eksperymentu, gdy poznała obecnego partnera. Uczestniczka show TVN została mamą i od tego czasu chętnie dzieli się z obserwatorami rodzinnymi kadrami. Teraz pochwaliła się relacją z ważnej uroczystości.

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nazywa się teraz Stankowska. Latem 2022 wzięła ślub z ukochanym, a 19 czerwca 2023 para doczekała się dziecka. Na świat przyszła dziewczynka, która otrzymała na imię Hania. Córeczka Agaty Stankowskiej była teraz w centrum uwagi, bo wyprawiono jej przepiękny chrzest.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

DD_Krupinska_modeling
Paulina Krupińska o modelingu. Chciałaby wrócić na wybieg?
Paulina Krupińska przez wiele lat pracowała jako modelka. Była Miss w rozmowie z nami zdradziła, czy tęskni za emocjami, jakie dawał jej wybieg.

Agata ze "ŚOPW" pokazała rodzinne kadry. Ochrzciła córkę

17 września odbył się chrzest święty córki Agaty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka show podzieliła się z obserwatorami na Instagramie tylko kilkoma zdjęciami, bo jak zaznaczyła, reszta kadrów zostaje dla jej rodziny. Kobieta zadbała o odpowiednią oprawę ceremonii. Poniżej możecie zobaczyć, jak ubrała córeczkę na ten szczególny dzień.

"Był to wyjątkowy dzień, spędzony w gronie najbliższych. Hania była bardzo spokojna i wszystkich oczarowała swoim uśmiechem i gaworzeniem. Od teraz Hania ma także wspaniałych chrzestnych Natalię i Michała, którzy wiemy, że będą mogli jej przekazać wspaniałe wartości w życiu" - wyznała.

Agata zdradziła, że rodzice chrzestni jej córeczki odgrywają w życiu rodziny ważną rolę, bo to właśnie dzięki nim ona i jej mąż mogli się poznać i później zostać małżeństwem.

30 czerwca Agata i jej mąż świętowali pierwszą rocznicę ślubu i celebrowali ten moment już we troje. "Nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszego prezentu" - stwierdziła.

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o znalezieniu miłości po programu

Agata Ząbczyk w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" związała się z Maciejem, który był od niej o pięć lat starszy. Ich związek wypalił się i tuż przed zakończeniem eksperymentu mąż Agaty zaproponował jej rozwód, ale z opcją spotykania się na zasadzie luźnej znajomości. Taka propozycja zaskoczyła kobietę, która nie kryła rozczarowania, bo myślała, że może oczekiwać od starszego partnera większej odpowiedzialności.

"Pomimo swojego młodego wieku wiem, czego chcę" - wyznała przed kamerami. Za to jej mąż odparł, że "jest w kropce".

Marzenie Agaty o założeniu rodziny w końcu spełniło się. W rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o tym, jak poznała obecnego męża.

Po programie nie szukałam miłości na siłę. Tak naprawdę przyszła ona sama. Z moim narzeczonym poznaliśmy się u naszych wspólnych znajomych. Prawdę mówiąc, oni od samego początku wiedzieli, że do siebie pasujemy. Więc postanowili nas ze sobą poznać. Przy pierwszym spotkaniu od razu zaiskrzyło. Wiadomo, że jak każda para na początku swojej relacji musieliśmy się "dotrzeć" i nauczyć siebie nawzajem. Teraz kiedy organizujemy ślub, z uśmiechem wspominamy nasze początki - powiedziała Agata Stankowska w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości