Robert Żuchowski ze "ŚOPW" nastraszył fanów. "Rozstaliśmy się"

Robert Żuchowski ze "ŚOPW" nastraszył fanów
Robert Żuchowski ze "ŚOPW" nastraszył fanów
Źródło: Instagram
Robert Żuchowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nastraszył fanów. Opublikował groźnie brzmiącą relację, która mogła zaskoczyć niejednego fana show. Czy to oznacza, że w związku Anety i Roberta mamy kryzys? Nie do końca, to jedynie zwykły zbieg okoliczności.

Aneta i Robert Żuchowscy byli bohaterami 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci zdecydowali, że będą do siebie pasować i w konsekwencji stanęli na ślubnym kobiercu. Pomiędzy parą od razu zaiskrzyło. Ich podróż poślubna i późniejsze tygodnie w rodzinnych stronach były niczym bajka. Świeżo upieczeni małżonkowie od razu złapali wspólny język i odważnie okazywali sobie uczucia. Fani nie byli więc zaskoczeni, gdy w dniu finału Aneta i Robert podjęli decyzję o pozostaniu w małżeństwie.

Niedługo po emisji ostatniego odcinka show poinformowali, że na świecie pojawi się kolejny członek rodziny Żuchowskich!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Aneta Żuchowska o rozwoju i powrocie do zawodu. Do ostatniego dnia ciąży trenowała klientów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert Żuchowski nastraszył fanów

Zarówno Aneta, jak i Robert, po zakończeniu emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stali się aktywni w sieci. Oboje ochoczo relacjonują swoją codzienność i nie mają problemu z pokazywaniem wizerunku ich pierworodnego syna Mieszka. Tym samym fani mogli zobaczyć, jak małżeństwo spędzało wakacje na jachcie, a na co dzień - jak Aneta dba o sylwetkę.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywają, że cieszy ich szczęście małżonków, którym udało się stworzyć stałe relacje. Toteż gdy w mediach pojawiła się informacja o rzekomym kryzysie w związku Anity i Adriana z 3. edycji show, internauci z zapartym tchem śledzili ich poczynania, szukając dowodów potwierdzających rozpad relacji. Nie dziwi więc to, że części z fanów żart Roberta mógł podnieść ciśnienie. Mąż Anety postanowił zasiać w internautach nutkę niepewności i opublikował zaskakującą relację.

"Nadszedł czas. Rozstaliśmy się" - można było przeczytać na czysto czarnej planszy.

Niedługo później, w kolejnym kafelku w instagramowej relacji Roberta mogliśmy zobaczyć, że niepokojąco brzmiące słowa odnosiły się do... samochodu!

"To był pięknie wspólnie spędzony czas. Audiczko przemierzaj dalej kilometry" - dodał Robert.

Fani mogą odetchnąć z ulgą! To nie koniec najszczęśliwszego małżeństwa spośród par ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Robert Żuchowski ze "ŚOPW" nastraszył fanów. "Nadszedł ten czas"
Robert Żuchowski ze "ŚOPW" nastraszył fanów. "Nadszedł ten czas"
Źródło: Instagram @zabastrz

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert Żuchowski o powodach pójścia do programu

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to format, który nieustannie cieszy się popularnością - zarówno wśród widzów, jak i śmiałków, którzy mają odwagę, by stanąć na ślubnym kobiercu u boku nieznajomej osoby. Każdym z bohaterów kierują inne powody, jednak większość z nich marzy o jednym: o odnalezieniu prawdziwej miłości.

Jakiś czas temu Robert zdradził, dlaczego zdecydował się na wzięcie udziału w eksperymencie.

"Podchodziłem do całego eksperymentu z dystansem, żartem [...]. Bardziej byłem ciekawy, jak to się wszystko odbywa technicznie" - powiedział w rozmowie z party.pl.

Ostatecznie udało mu się spotkać odpowiednią partnerkę, z którą połączyła go prawdziwa miłość. Aneta i Robert Żuchowscy są aktywni w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzielą się swoim szczęściem. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli niedawno na zagranicznych wakacjach. Wybrali rejs jachtem, a w podróż zabrali syna Mieszka.

Więcej o tym przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Aneta i Robert ze "ŚOPW" na wakacjach. Okazało się, że... spotkali inną parę z programu

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ochrzcili syna
Aneta i Robert ze "ŚOPW" na wakacjach. Okazało się, że... spotkali inną parę z programu
Aneta i Robert Żuchowscy to jedna z ulubionych par widzów z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo niedawno wybrało się na romantyczny rejs luksusowym wycieczkowcem po wodach Dubaju. Nie spodziewali się jednak, że spotkają tam… inną parę z programu. To początek nowej medialnej przyjaźni?
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości