Agnieszka ze "ŚOPW" uczciła urodziny wspólnym tatuażem z Patrycją. Wzór wiele dla nich znaczy

Agnieszka i Patrycja ze "ŚOPW" zrobiły takie same tatuaże
Agnieszka i Patrycja ze "ŚOPW" zrobiły takie same tatuaże
Źródło: Instagram @malamizii/Facebook "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Agnieszka Miezianko skończyła 31 lat. Udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" zmienił jej życie. Mimo nieudanego małżeństwa zyskała przyjaciółkę od serca. Jest nią Patrycja, która wystąpiła w tej samej edycji show. Uczestniczki zrobiły sobie takie same tatuaże, a wzór ma dla nich ogromne znaczenie. Zobaczcie.

Agnieszka Miezianko wciąż milczy na temat tego, czy znalazła miłość po programie. Fani parowali ją z Przemkiem Wereszczyńskim ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8". Mężczyzna w końcu dokładnie wyjaśnił, co go łączy z Agnieszką.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka i Patrycja ze "ŚOPW" zrobiły takie same tatuaże

Agnieszka ma przy sobie przyjaciół, którzy zapewnili jej urodzinową niespodziankę. Uczestniczka show przyjaźni się z Sebastianem oraz Patrycją Kuldą, która wiele dla niej znaczy.

"Kocham tę kobietę. Obecnie? Najważniejsza i najpiękniejsza osoba w moim życiu" - napisała Agnieszka Miezianko na wspólnym zdjęciu z Patrycją zamieszczonym kiedyś na InstaStories. 

Agnieszka i Patrycja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiły sobie tatuaże z tym samym motywem. Wzór to lampka wina.

"Naznaczone. Od tego się wszystko zaczęło" - wyjaśniła wybór wzoru Agnieszka, która dodatkowo ma ten sam tatuaż na nadgarstku.

Była żona Kamila nie kryła szczęścia z powodu takiej niespodzianki. Jej przyjaciel Sebastian Leszczyński, ukrywający się pod nazwą kucharz_w_ogrodzie, jest współlokatorem Patrycji.

Agnieszka i Patrycja ze "ŚOPW" zrobiły te same tatuaże
Agnieszka i Patrycja ze "ŚOPW" zrobiły te same tatuaże
Źródło: Instagram @malamizii/@sylwester_tattoo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka, Patrycja i Dorota

Uczestniczki 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rok temu w czerwcu świętowały już przyszłe rozwody z mężami poznanymi w telewizyjnym show. Agnieszka zaprosiła do siebie Patrycję i Dorotę, by uczcić nadciągającą wolność. Okazało się, że panie znalazły wspólny język i doskonale czują się w swoim towarzystwie. Wymyśliły, że odtworzą scenę z kultowego amerykańskiego serialu "Przyjaciele", w której postacie grane przez Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisę Kudrow w sukniach ślubnych popijały piwa z butelki i zajadały się popcornem. Uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiły podobnie, ale zamiast piwa trzymały w dłoniach butelki z winem.

Byli mężowie uczestniczek wykazali się dużym poczuciem humoru i dystansem do sprawy.

- Widziałem zdjęcie w sukniach ślubnych - ciekawy pomysł, a czy to świadczy o dystansie - chyba tak, ale trzeba zapytać Doroty, Agnieszki bądź Patrycji - powiedział Kamil w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

O dłuższą wypowiedź pokusił się Piotr, czyli mąż Doroty.

- Akurat w moim odczuciu świadczy to o dystansie, głównie dlatego, że znam ogólne zdanie dziewczyn w tej sprawie. Szły do programu z założeniem, że małżeństwo się uda. Wszyscy szliśmy, ale skoro sprawy się potoczyły tak, a nie inaczej, to teraz każdy spędza ten czas "po" w taki sposób, jaki uważa za słuszny. Dziewczyny się już wcześniej spotkały, złapały fajny kontakt, więc chcą to kontynuować i efektem jest m.in. ten oryginalny pomysł - wyznał.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @malamizii/Facebook "Ślub od pierwszego wejrzenia"

podziel się:

Pozostałe wiadomości