Robert ze "ŚOPW" zaliczył urodzinową wpadkę. Aneta nie pozostawiła tego bez komentarza

Aneta i Robert Żuchowscy
Aneta i Robert Żuchowscy
Źródło: Player
Aneta i Robert Żuchowscy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Doczekali się dwójki dzieci i tworzą szczęśliwą rodzinę. Uczestnik show skończył 34 lata. Żona przygotowała dla niego niezapomniany urodzinowy dzień i złożyła piękne życzenia. Aneta wciąż powraca do chwil, w których poznała ukochanego.

Aneta i Robert Żuchowscy zostali małżeństwem dzięki ekspertom, którzy dobrali ich w parę w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zakochani szybko zaangażowali się w związek i stworzyli wspólny dom. Dziś wychowują dwuletniego synka Mieszka oraz kilkumiesięczną córeczkę Hanię.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

ZUCHOWSKA_ZMIANYWZYCIU
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aneta ze "ŚOPW" świętuje urodziny Roberta

Aneta Żuchowska w wyjątkowy sposób uczciła 34. urodziny męża. Robert pochwalił się kartką z życzeniami, w których widzimy ręcznie dopisane słowa od jego żony.

"Jeszcze więcej szczęścia w twoim życiu, jeśli to możliwe. Życzy Haniuta, Miechu i żona" - napisała Aneta.

"I oby nasza miłość, jak da radę, trwała wiecznie" - dodała.

Aneta i Robert Żuchowscy
Aneta i Robert Żuchowscy
Źródło: Instagram @anet.zuchowska

"Dziękuję wszystkim moim bliskim za niesamowitą podróż przez ostatnie 34 lata. Bez waszej miłości, wsparcia i niekończącego się uśmiechu nie byłoby mnie tutaj, gdzie jestem dzisiaj. Jestem wdzięczny za każdą chwilę spędzoną z wami i nie mogę się doczekać, co przyniosą kolejne lata. Razem jesteśmy nie do pokonania!" - wyznał Robert Żuchowski na swoim profilu na Instagramie.

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udostępniła na Instagramie filmik, na którym Robert przez przypadek najpierw pokazał, że ma 43 lata, zamiast 34.

"43 też fajna liczba — będzie na moim tegorocznym torciku" - skomentowała internautka.

"Życie zaczyna się po 40-stce!!" - skomentowała Aneta.

Fanka Anety i Roberta Żuchowskich napisała, że wciąż jest to dla niej niesamowite, że małżeństwo odnalazło się w programie.

"Jak wracam myślami do tego, to też czasem nie mogę w to uwierzyć, ja sama po prostu nie mogę" - odpisała Aneta.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy dołączyli do życzeń.

"Sto lat Robert", "Nie wierzę, że to już 34", "Żona na medal, mówię ci", "Piękny prezent" - czytamy.

Aneta Żuchowska na uroczym nagraniu z córeczką

Małżeństwo Żuchowskich przeszło też przez trudne chwile. Ich upragniona córeczka urodziła się jako wcześniak. Aneta musiała spędzić długi czas z dzieckiem w szpitalu. Kobieta była rozdzielona z synkiem i mężem, ale musiała wytrwać.

Hania Żuchowska urodziła się jako "ekstremalnie skrajny wcześniak". Dziewczynka jest już w domu i zbiera siły. Na szczęście rozwija się jak zdrowy maluch. Aneta jakiś czas temu pokazała urocze nagranie z córką i pokazała, jak teraz wygląda Hania.

"Wystarczy jej jeden uśmiech, a zapominam o każdym ze 158 dni w szpitalu... Niusia chce powiedzieć, że ma się coraz lepiej i waży już troszkę ponad 6 kg, a ja dodam, że dużo się śmieje, ale jeszcze więcej gada, nawija czasem jak szalona" - wyznała Aneta Żuchowska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości