Colin Farrell na Oscarach miał wyjątkowe wsparcie. Tak wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Colin Farrell z synem na Oscarach 2023

Oscary 2023 już za nami. W nocy z niedzieli na poniedziałek poznaliśmy pełną listę zwycięzców. Colin Farrell był nominowany w kategorii "Najlepszy aktor" za film "Duchy Inisherin" jednak nie udało mu się zgarnąć statuetki. Na szczęście gwiazdor mógł liczyć na wsparcie syna. Zobaczcie, jak wygląda Henry Tadeusz Farrell, który ostatniej nocy zadebiutował na szampańskim dywanie.

Tegoroczne Oscary zostały rozdane już 95 raz. W tym roku ceremonia rozdania odbyła się w Dolby Theatre w Los Angeles, na której pojawiły się największe gwiazdy z całego świata. Tym razem gwiazdy nie mogły pozować na czerwonym dywanie, bowiem zamieniono go na... szampański.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN Źródło: TVN

Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem

W tegorocznej gali wręczenia Oscarów wziął udział Colin Farrell, który był nominowany do roli "Najlepszego aktora" za film "Duchy Inisherin", który otrzymał jeszcze kilka nominacji w innych kategoriach. Niestety, gwiazdor nie mógł cieszyć się wygraną, bowiem statuetkę otrzymał Brendan Fraser za rolę w "Wielorybie".

To jednak nie przeszkodziło aktorowi w tym, aby miło spędzić czas, bowiem była to dla niego wyjątkowa gala. Pierwszy raz w historii Colinowi Farrellowi na tym wyjątkowym wydarzeniu towarzyszył jego syn i Alicji Bachledy-Curuś — Henry Tadeusz.

Aktor już kilka tygodni przed rozdaniem Oscarów 2023 zapowiedział, że na gali pojawi się ze swoim synem, co komentowała nawet sama aktorka. Warto zaznaczyć, że Henry Tadeusz ma już 13 lat.

Colin Farrell wraz z synem zachowali klasykę, jeśli chodzi o ubiór. Obaj wybrali na tę okazję czarne smokingi z muchą. Zobaczcie sami!

Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem
Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem Źródło: WireImage
Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem
Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem Źródło: FilmMagic, Inc
Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem
Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem Źródło: FilmMagic, Inc
Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem
Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem Źródło: Los Angeles Times

Oscary 2023. Colin Farrell nie krył zaskoczenia

Na szczególną uwagę podczas gali zasługuje reakcja Colina Farrella, kiedy na scenie pojawił się osiołek. W sieci można znaleźć wiele komentarzy internautów, którzy żartowali z miny aktora.

"Znajdź kogoś, kto będzie na ciebie patrzył jak Colin Farrell na osiołka", "Mina Colina bezcenna", "Uroczy jest" - pisali.

Oślica Jenny już miała okazję wstępować przed większą publiką, bowiem brała udział w zdjęciach do filmu "Duchy Inisherin" u boku Collina Farrella.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości