Katarzyna Pakosińska o byciu macochą. Zaskakujące słowa o relacji z dziećmi partnera

Katarzyna Pakosińska
Katarzyna Pakosińska szczerze o byciu macochą
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Pakosińska ma córkę z pierwszego małżeństwa. Po ślubie z Iraklim Basilaszwilim została macochą. Artystka kabaretowa opowiedziała, jak czuje się w patchworkowej rodzinie. Opisała relację ze wszystkimi dziećmi. Przyznała, że bywa lepszą macochą niż mamą.

Katarzyna Pakosińska 26 grudnia 2003 została mamą. Wraz z mężem powitała na świecie córkę Maję Antoninę. W sierpniu 2017 ponownie wyszła za mąż. Jej ukochanym jest pochodzący z Gruzji dziennikarz Irakli Basilashvili, który ma dzieci z poprzedniego związku.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Justyna Steczkowska o dzieciach. Młodszy syn nie chciał iść w jej ślady. "Rozpłakałam się"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Pakosińska o roli macochy. Jakie ma relacje z dziećmi męża?

Katarzyna Pakosińska jest mamą 19-letniej Mai oraz macochą Mariam i Dadu, które są dziećmi Irakliego Basilashviliego z poprzedniego związku. Artystka wystąpiła w podcaście "Po macoszemu", gdzie dyskutowała o roli macochy na podstawie swojego doświadczenia. Zwróciła uwagę na to, że jest bardziej surowa dla własnej córki niż dla pasierbów czy dzieci swojej siostry.

"Wydaje mi się, że jestem lepszą ciocią, drugą mamą niż mamą. Jako mama popełniłam mnóstwo błędów, obarczając Maję, która rosła przy mnie, mnóstwem rzeczy, którymi nie powinnam ją obarczać. One brały się z tego, że ja jeszcze nie byłam poukładana ze sobą. Ja też jeszcze fruwająca, tu jeszcze jakieś lęki wyniesione z mojego domu, to staranie, podporządkowywanie się" - tłumaczyła gwiazda w podcaście.

Czytaj więcej: Katarzyna Pakosińska pokazała pasierba

Córka Katarzyny Pakosińskiej chce iść w ślady mamy. W styczniu pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" i pochwaliła się, że niedawno skończyła trzyletnie liceum aktorskie. Na razie Maja Wiaderny chce sobie zrobić roczną przerwę do nauki, ale w tym czasie będzie się przygotowywała do egzaminów w szkole teatralnej.

"Nie mam koloryzowanego obrazu, dlatego jestem pewna, że chcę to robić" - skomentowała córka Katarzyny Pakosińkiej.

Katarzyna Pakosińska wspomina zaręczyny. Miała wątpliwości

Katarzyna Pakosińska w tym samym podcaście opowiedziała o emocjach podczas wieczoru, gdy ukochany jej się oświadczył. Dzieci mężczyzny były wtedy pod jego opieką. Artystka zastanawiała się, jak będzie wyglądać ich przyszłe życie.

"Zanim powiedziałam 'tak', wyświetliło mi się: 'O Boże, a co z dziećmi?'. On klęczy pod tym stołem, bo nie wymierzył. Była biesiada, więc tak stawał, pojawiał się i znikał. Mówię: 'Co to za jakaś zabawa gruzińska? Tej nie znam'. A okazało się, że on z tym pierścionkiem pod stołem wylądował. Było zabawnie. Maja siedziała obok, więc mówiła: 'mama, mama, tak, tak, tak', a mi rzeczywiście przelatywało: 'o rany! Ale to jak on teraz? Ja go nie wyrwę z Gruzji z korzeniami, przecież to jest tak silne drzewo, które tam po prostu rośnie'" - opowiadała.

Katarzyna Pakosińska musiała ochłonąć i uciekała na chwilę, by przemyśleć sprawę. Ukochany podążył za nią i nie pozwolił jej odejść. Gwiazda wyznała partnerowi, że go kocha, ale boi się tak poważnego kroku. Ostatecznie para pobrała się w Gruzji w 2017 roku. Mąż Katarzyny Pakosińskiej jest od niej o sześć lat młodszy. Dzieci mężczyzny pozostały z ich mamą w Gruzji, gdzie kontynuują edukację.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości