Justyna z "ŚOPW" nadal jest z Przemkiem? Jej wypowiedzi dały fanom do myślenia...

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński

Justyna Hołubowicz jest bardzo aktywna na Instagramie i to właśnie tam zorganizowała Q&A dla fanów. Internauci dopytywali uczestniczkę "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o to, czy żałuje udziału w miłosnym eksperymencie. Nie zabrakło także pytania o jej męża, Przemysława Wereszczyńskiego. "Lubię nas w tym programie" - odparła.

Justyna Hołubowicz to jedna z uczestniczek 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta od początku programu pokazuje, że jest bardzo zdecydowana i dobrze wie, czego chce od życia. Córka wojskowego bardzo zaangażowała się w związek z Przemysławem Wereszczyńskim, który ma zupełnie inny charakter niż ona. Mężczyzna jest dosyć cichy i bardzo ugodowy. Mimo różnic, para już na początku przypadła sobie do gustu i widać, że przyciąga się na zasadzie kontrastu. Justyna Hołubowicz w ostatnim Q&A z fanami przyznała, że nie żałuje udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia".

Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justyna Hołubowicz zorganizowała Q&A. Nie zabrakło pytania o męża

Fani zapytali Justynę Hołubowicz podczas instagramowego Q&A, czy dziwnie jej oglądać samą siebie w telewizji.

"Trochę, ale już przywykłam. Dziwniejsze jest, że ludzie w sklepach się ze mną witają" - wyjaśniła.

Potem uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, że nie żałuje udziału w miłosnym eksperymencie.

"Są plusy i minusy, ale jest jeden wielki plus. O tym za jakiś czas, bo to tajemnica" - powiedziała.

Nie zabrakło też pytania o męża.

"Lubię nas w tym programie. Podobają mi się nasze żarciki. Ja się śmieję, jak oglądam" - wyznała.

Widzowie TVN dopytywali kobietę, czy czyta komentarze internautów do kolejnych odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Wolę całować jamnika" - odpowiedziała. Uczestniczka nie ukrywała, że początkowo bardzo kusiło ją czytanie komentarzy, ale potem zauważyła, że hejt, jaki się na nia wylewa, jest powtarzalny.

Fani chcieli też wiedzieć, czy Justyna Hołubowicz polubiła Poznań, czyli miasto, w którym żyje jej programowy mąż.

"Trochę rozkopali, ale jest pięknie" - odparła i dodała, że obecnie w swoim domu w Warszawie pomieszkuje tylko "okazjonalnie".

Justyna Hołubowicz - kim jest uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Justyna Hołubowicz ma 31 lat i pochodzi z Gołdapi, ale od pewnego czasu mieszka na stałe w Warszawie. Kobieta zajmuje się rękodziełem i ma własną firmę - tworzy biżuterię i inne przedmioty z modeliny, dlatego może pracować z każdego miejsca na świecie. Uczestniczka programu od razu zaznaczyła, że gdyby zaistniała taka potrzeba, przeprowadziłaby się do miasta swojego męża.

31-latka nie ukrywa, że chciałaby już założyć rodzinę i mieć dzieci. Właśnie dlatego zdecydowała się na udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Rodzice Justyny Hołubowicz do końca nie wiedzieli o jej decyzji i byli bardzo zaskoczeni postanowieniem córki, jednak zaakceptowali jej wybór.

Przeczytaj więcej o uczestnikach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na cozatydzien.tvn.pl.

Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"
Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" Źródło: TVN

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości