Kornelia i Marek ze "ŚOPW" świętują ważny dzień. Zdjęcie pary obiegło media 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał, Marek Różański
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał, Marek Różański
Źródło: Player
Kornelia i Marek to para, której losy śledziliśmy w dziewiątym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Bohaterowie od razu wpadli sobie w oko, a ich relacja rozwijała się w zawrotnym tempie. Zakochani wciąż są szczęśliwi, a radosnymi chwilami ochoczo dzielą się w mediach społecznościowych. Tym razem Kornelia postanowiła uczcić urodziny męża.

Kornelia Musiał była bohaterką dziewiątego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdaniem ekspertek największe szanse na stworzenie szczęśliwego małżeństwa miała u boku Marka Różańskiego. Oboje stanęli na ślubnym kobiercu, nie kryjąc wzajemnej fascynacji. Kornelia chciała stworzyć dom, a Marek marzył o własnej rodzinie. Mężczyzna wiedział jednak, że na drodze do jego szczęścia może stanąć matka. Jak potoczyły się losy pary?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Dalsze losy uczestników — co u nich słychać?

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał i Marek Różański o popularności
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał i Marek Różański o popularności
Kornelia i Marek o przeprowadzce. Gdzie stworzyli dom?
Kornelia i Marek o przeprowadzce. Gdzie stworzyli dom?
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Osuch o związku z Kingą. Jak wygląda ich relacja po finale?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Osuch o związku z Kingą. Jak wygląda ich relacja po finale?
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związkach. Spotyka się z kimś?
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związkach. Spotyka się z kimś?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u Kornelii i Marka?

Marek od początku nie ukrywał, że martwi się o wpływ matki na jego małżeństwo. Z opowieści mężczyzny wynikało, że kobieta przyczyniła się do rozpadu poprzednich związków bohatera "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Co więcej, chciała nawet ingerować w małżeństwo siostry Marka, jednak ta postawiła granice i nie utrzymywała kontaktów z matką.

Mimo początkowych trudności wynikających ze skomplikowanych relacji rodzinnych Kornelia trwała przy mężu, służąc mu dobrym słowem i wsparciem. Obserwując rozwijającą się relację, nietrudno było przewidzieć, że tych dwojga czeka szczęśliwe zakończenie. Finałowa decyzja była więc jedynie formalnością. Małżonkowie zadeklarowali, że chcą zostać razem. Ich miłość trwa do dziś i nieustannie się rozwija. Podczas finałowego spotkania małżonkowie nie ukrywali, że na poważnie podchodzą do relacji. Wyznali wówczas, że planują powiększenie rodziny. W rozmowie z Anną Pawlczyk-Bardygą potwierdzili, że potomstwo wciąż jest na mapie ich marzeń. Na razie jednak skupiają się na codzienności.

Czytaj więcej: Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o problemach z mamą. Mówią o kolejnym ślubie i kryzysach

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia świętuje urodziny męża

W ostatnim czasie w życiu Kornelii zaszły spore zmiany. Uczestniczka w wywiadach nie ukrywała, że ma w planach przyjąć nazwisko męża i tak też się stało. Od teraz nazywa się Kornelia Różańska i tak też bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" funkcjonuje w sieci.

Uczestniczka show jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, a jej instagramowy profil cieszy się sporym zainteresowaniem. W końcu udział w programie przyniósł parze nie tylko miłość, ale również popularność. Jak na razie oboje raczej stronią od blasku fleszy, co jakiś czas informują jednak internautów o tym, co u nich słychać.

Jak przystało na rasową influencerkę, Kornelia postanowiła uczcić urodziny męża. Na InstaStories opublikowała wspólne zdjęcia i złożyła ukochanemu Markowi życzenia.

"Dziś ten pan ma urodziny. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego mężu" - napisała.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał, Marek Różański
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał, Marek Różański
Źródło: Instagram
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości