Krzysztof ze "ŚOPW" pokazał kolejne zdjęcie po metamorfozie. "Kompletnie inny człowiek"

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9"
Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9"
Źródło: Player
Krzysztof Żółtak dał się poznać szerszej publiczności dzięki pojawieniu się w 9. sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnik przeszedł sporą metamorfozę, a teraz pokazał kolejne zdjęcie po przemianie. Pasuje mu?

Krzysztof Żółtak z Przemyśla to uczestnik 9. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oprócz niego w programie możemy oglądać także losy Magdy z Dębicy, która jest jego żoną, Kingi z Gdańska, Marcina ze Szczecina, Kornelii z Poznania oraz Marka z Bydgoszczy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zuzanna Butryn zdradza, co czeka fanów show w nowym sezonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof i Magda wyjechali w podróż poślubną

Widzowie TVN zdążyli już poznać wszystkie pary z najnowszej serii słynnego miłosnego eksperymentu.

Ekspertki w 9. sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobrały dla Krzysztofa Magdalenę Białas, która podobnie jak uczestnik pochodzi z Podkarpacia. Para od razu wpadła sobie w oko, a przyjęcie weselne tylko to potwierdziło. Mimo dużej dawki stresu młode małżeństwo świetnie czuło się w swoim towarzystwie, zarówno przy stole, jak i na parkiecie.

Przed nami kolejny odcinek programu, w którym zobaczymy pierwsze dni podróżny poślubnych uczestników. Widzowie już nie mogą się doczekać, dokąd wybiorą się Krzysztof i Magdalena, jednak po komentarzach w sieci możemy wywnioskować, że internauci są przekonani, że młode małżeństwo spędzi ten czas wyjątkowo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie są zachwyceni metamorfozą Krzysztofa

Krzysztof i Magdalena szybko stali się ulubieńcami widzów, tuż obok Marka i Kornelii, więc nic dziwnego, że fani formatu chcieli sprawdzić, jak potoczyło się ich życie, śledząc ich losy w mediach społecznościowych. Krzysztof i Magda są bardzo powściągliwi w mówieniu o prywacie w mediach, dlatego jak na razie nie wiadomo, czy w ich przypadku eksperyment się powiódł.

Widzowie jednak zwrócili uwagę na inną rzecz, a mianowicie ogromną metamorfozę Krzysztofa. Uczestnik w programie miał krótkie i ciemne włosy, natomiast teraz zdecydował się zapuścić włosy i przefarbował je na... blond!

O jego metamorfozie pisaliśmy już wcześniej, jednak teraz Krzysztof podzielił się kolejnym zdjęciem po przemianie. Na grupkach fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" możemy znaleźć wiele pochlebnych komentach dotyczących zmiany wizerunku Krzysztofa.

"Coraz szczuplejszy", "Bardzo mi się podoba", "Kompletnie inny człowiek", "Bardzo mu pasuje, ten kolor zdecydowanie na tak", "Krzysiu, to był dobry pomysł", "Ciekawe, czy Magda go do tego namówiła" - czytamy.

Krzysztof ze "ŚOPW" na nowej fotografii
Krzysztof ze "ŚOPW" na nowej fotografii
Krzysztof ze "ŚOPW" na nowej fotografii
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości