Laura ze "ŚOPW" zaskoczyła nowym wyglądem. "Nie poznałam w pierwszej chwili"

Laura Wielich ze "ŚOPW"  przeszła metamorfozę
Laura Wielich ze "ŚOPW" zmieniła się nie do poznania
Źródło: X-NEWS
Laura Wielich ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wraz z Karolem Macieszem pojawiła się w "Dzień Dobry TVN". Wspólną pasją zakochanych jest gotowanie. Uczestnicy 5. edycji "ŚOPW" nadal są w związku. Widzów zaskoczyła jednak metamorfoza Laury. Niektórzy jej nie poznali. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

Laura i Karol uczestniczyli w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jednak nie byli ze sobą w parze, nawiązali znajomość dopiero po zakończeniu show. Laura była żoną Macieja Książka, a Karol mężem Igi Śmiechowicz. Małżeństwa nie wypaliły, ale nowe uczucie zakiełkowało i trwa do dziś. Laura i Karol mieszkają razem i wspólnie realizują swoją pasję.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o jej relacji z Tomkiem
Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o jej relacji z Tomkiem
Julia Gołębiowska z ostatniej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z Aleksandrą Głowińską
Źródło: Co za Tydzień

Laura Wielich ze "ŚOPW" przeszła metamorfozę

Laura i Karol byli gośćmi w kuchni "Dzień Dobry TVN", gdzie przyrządzali dania z pistacją w roli głównej. Akurat w studio występowała również Tatiana Okupnik, która zaprezentowała fanom swój nowy singiel. Uczestnicy "ŚOPW" ucieszyli się z możliwości poznania piosenkarki. Nawet udało im się dopasować kolorystycznie do gwiazdy.

"Kolorystycznie dobrani. A jaka radość z zachwytu między innymi Tatiany i innych z przyrządzonych przez nas dań. Miód na nasze uszy. Poranek uważamy za udany i zapisujemy w pamięci" - wyznali Laura i Karol na Instagramie.

Internauci komentowali występ pary w telewizji. Stwierdzili, że świetnie razem wyglądali i poradzili sobie na wizji. Karol otrzymał komplement z ust fanki, która wyznała, że świetnie wygląda w brodzie. Natomiast widok Laury zaskoczył wszystkich. Kobieta pojawiła się w nowym wydaniu.

"Wow. Laury nie poznałam w pierwszej chwili" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Laura przeszła metamorfozę. Zawdzięcza ją m.in. wizycie w salonie fryzjerskim Izy Juszczak, która wystąpiła w tej samej edycji, co ona.

"ŚOPW". Laura i Karol mają wspólne plany

Fani "ŚOWP" bardzo kibicują Laurze i Karolowi i mają nadzieję, że być może dołączą do par, które ponownie stanęły na ślubnym kobiercu, ale tym razem z wyboru. Internauci twierdzą, że bardzo do siebie pasują i wróżą im wspaniałą przyszłość. Jednak zakochani na razie zdradzili tylko plany związane z przebudową swojego gniazdka. Rok temu poinformowali o tym, że mają gotowy projekt.

"Mamy to, projekcik strychu gotowy... I choć wiemy, że masę pracy przed nami, masę pieniędzy, harówki fizycznej i psychicznej, to za kilka lat usiądziemy na tarasie zrobionym w dachu budynku, zaśniemy i obudzimy się w swojej sypialni i wyciągniemy swoje rzeczy z garderoby z myślą, że warte były te wszystkie poświęcenia. Jesteśmy szczęśliwi, że w centrum Gliwic powstanie nasze miejsce, któremu będziemy wdzięczni za to, że jest" - napisali na Instagramie.

Laura i Karol ze "ŚOPW". Jak się zmienili?

Na koniec humorystyczny akcent. Laura i Karol pokazali na swoich profilach na Instagramie, jak wyglądali kiedyś.

"Tekst Laury po zobaczeniu tego zdjęcia.... 'No powiem ci, że przeszłabym wtedy obojętnie, jakbyś szedł obok na ulicy'. Life is brutal" - napisał Karol.

Tutaj widzimy Laurę w 2012 roku. Karol zabawnie skomentował zdjęcie: "no ja bym się obejrzał na ulicy".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości