Programy

Laura ze "ŚOPW" przeszła metamorfozę w salonie Izy. Czy nadal jest w związku z Karolem?

Programy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Laura Wielich ze "ŚOPW" przeszła metamorfozę

Laura Wielich była uczestniczką 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka nie została w związku z programowym mężem, jednak dzięki programowi odnalazła miłość. Teraz pochwaliła się swoją metamorfozą, którą przeszła w salonie koleżanki z programu Izabeli Juszczak. Zobaczcie zdjęcia.

Laura Wielich dała się poznać widzom w 5. sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wyszła za mąż za Macieja, jednak ich związek nie przetrwał. Mimo to uczestniczka odnalazła miłość. Po zakończeniu emisji Laura spotkała się z innym uczestnikiem show Karolem Macieszem, który w programie był w parze z Igą.

Laura Wielich ze "ŚOPW" przeszła metamorfozę

Laura i Karol rozwiedli się ze swoimi programowymi małżonkami i rozpoczęli wspólne życie. Para jest razem do tej pory i wspólnie planują swoją przyszłość, co na bieżąco mogą śledzić fani formatu w ich mediach społecznościowych.

Laura Wielich prywatnie utrzymuje kontakt z koleżanką z programu - Izabelą Juszczak, która była w parze z Kamilem. Ich związek również nie przetrwał próby czasu, jednak Iza nie zamyka się na miłość. Ostatnio Laura i Karol spotkali się w salonie fryzjerskim Izabeli.

Izabela Juszczak ze "ŚOPW" pokazała zdjęcia

Jak się okazało, nie pojawili się tam przypadkowo. Laura bowiem chciała zmienić swoją fryzurę. Izabela podzieliła się z internautami zdjęciami z tego dnia, a efekt zaskoczył fanów programu. Zobaczcie, jak teraz wygląda Laura.

Metamorfoza Laury ze "ŚOPW"
Metamorfoza Laury ze "ŚOPW" Metamorfoza Laury ze "ŚOPW" Źródło: Instagram
Metamorfoza Laury ze "ŚOPW"
Metamorfoza Laury ze "ŚOPW" Metamorfoza Laury ze "ŚOPW" Źródło: Instagram
Metamorfoza Laury ze "ŚOPW"
Metamorfoza Laury ze "ŚOPW" Metamorfoza Laury ze "ŚOPW" Źródło: Instagram

Jak widać na powyższych zdjęciach, Laura zmieniła fryzurę. Teraz ukochana Karola Maciasza ma długie, proste włosy i delikatną grzywkę curtain bangs, spadającą na boki. Jak wam podoba się ten efekt? Nam bardzo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości