Maciej ze "ŚOPW" robił karierę muzyczną jako Erdol. Fani dotarli do nagrań z koncertów

Maciej Mikołajczak
Nieznane fakty dotyczące uczestnika "ŚOPW"
Źródło: Player
W najnowszej edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" widzowie poznali już wszystkich uczestników. Jednym z nich jest Maciej Mikołajczak, 37-letni rozwodnik ze Szczecina. Okazuje się, że mężczyzna śpiewa i zdarza mu się występować na scenie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ponownie zagościł na antenie stacji TVN. Widzowie mogą śledzić losy kolejnych śmiałków, którzy odważyli się wziąć udział we wzbudzającym ogromne emocje eksperymencie społecznym. Internauci uwielbiają komentować wydarzenia w sieci i poznawać uczestników formatu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej Mikołajczak to "Erdol" - gwiazdor disco polo

Za nami dwa pierwsze odcinki nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie poznali sześcioro uczestników, którzy zdecydowali się wziąć ślub z nieznajomym. Jednym z nich jest Maciej Mikołajczak. 37-letni mieszkaniec Szczecina ma za sobą nieudane małżeństwo. Na co dzień pracuje jako kierowca tira w niemieckiej firmie. Ale nie tylko! Okazuje się, że skrywa tajemnicę, o której na razie nie opowiedział w programie.

Maciej Mikołajczak ma na koncie karierę w przemyśle disco polo. Mężczyzna posiada profil w serwisie Facebook. Tam znaleźć można informację o tym, że występuje pod pseudonimem "Erdol" i był kiedyś wokalistą zespołu AVANS DANCE. Choć Maciej nie przebił się do mainstreamu i nie zrobił zawrotnej kariery, może pochwalić się wierną grupą fanów. Jego facebookowy profil obserwuje prawie 2 tys. internautów.

W serwisie YouTube można z łatwością znaleźć wesołą twórczość uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Do jednego z jego utworów powstał teledysk o estetyce typowej dla przemysłu disco polo - jest bar, jest piękna kobieta, jest mężczyzna w okularach i jest taniec do białego rana.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 8. Zapowiedź

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej o powodach rozstania z żoną

Pomimo tego, że Maciej nie zdecydował się opowiedzieć o karierze przed kamerą, nie stroni od trudnych tematów. Uczestnik ma za sobą nieudane małżeństwo. W drugim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał, że żona dopuściła się zdrady. Co więcej, ukrywała, że spodziewa się dziecka z innym mężczyzną.

"Dzisiaj czułem już taką radość. Mam już za sobą jeden ślub, niestety nieudany. Okazało się, że moja żona ukrywała przede mną, że jest w ciąży z tą trzecią osobą" - przyznał Maciej.

Uczestnik nie ukrywał, że jego małżeństwo nie trwało długo. Teraz wiemy dlaczego. Maciej ma nadzieje, że w programie znajdzie miłość, na którą tak czeka. Poniżej możecie zobaczyć, jak rodzina zareagowała na informację o kolejnym ślubie:

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości