19-latka dostała złoty bilet "Top Model". Jurorzy nie mieli wątpliwości

 Aleksandra Helis – złoty bilet "Top Model"
 Aleksandra Helis – złoty bilet "Top Model"
Źródło: TVN
Aleksandra Helis będzie pierwszą osobą, która zamieszka w domu modelek i modeli. Dziewczyna dostała od jurorów zloty bilet, dzięki temu ominie etap bootcampu.

Przepiękna uczestniczka od razu zachwyciła jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Jurorzy nie mogli oderwać od niej wzroku. Co wiemy o Aleksandrze Helis?

Aleksandra Helis – złoty bilet "Top Model" – kim jest, skąd pochodzi, wiek

Aleksandra Helis ma 19 lat. Pochodzi z Zielonki pod Warszawą. Dziewczyna niedawno rzuciła studia i postanowiła znaleźć swoją drogę życiową. Studiowała American Studies, jednak nie spodobał jej się ten kierunek. Dlatego zdecydowała się spróbować swoich sił w modelingu i zgłosić się na casting do "Top Model".

Joanna Krupa o początkach w modelingu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Helis – złoty bilet "Top Model" – casting

Aleksandra Helis na castingu do "Top Model" pojawiła się w tajemnicy przed swoimi bliskimi. Powiedziała rodzinie, że wyjeżdża na studia. Prawdę o porzuceniu edukacji postanowiła wyjawić dopiero po tym, jak zakwalifikuje się do kolejnego etapu. Alex, gdyż taki pseudonim ma 19-latka, nie posiada doświadczenia w modelingu. Nigdy wcześniej nie brała udziału w żadnych sesjach zdjęciowych ani pokazach mody. Jak zareagowali na nią jurorzy?

"Mega lazurowe oczy- aparat, takie lubi" – zachwycał się Marcin Tyszka.

"Jesteś młodziutka, jeszcze trochę nieświadoma, ale bardzo piękna. Masz wspaniałe warunki. Jestem absolutnie na tak" – dodała Katarzyna Sokołowska.

W programie Alex chcieli zobaczyć też Dawid Woliński i Joanna Krupa. Jury było zgodne, że dziewczynie należy się złoty bilet.

Aleksandra Helis – złoty bilet "Top Model" – Instagram

Aleksandra Helis prowadzi oficjalne konto na Instagramie. Znajdziecie ją pod nickiem @aleksandraheliss.

Srebrny bilet "Top Model" – kto go dostał?

W tym sezonie na uczestników czekał nie tylko złoty, ale także srebrny bilet. Z nadesłanych online zgłoszeń każdy z jurorów wybrał jedno, które zrobiło na nim największe wrażenie. Widzowie w głosowaniu na oficjalnej stronie internetowej programu zdecydowali, że srebrny bilet zdobył Fabian Sokołowski. Chłopak automatycznie zakwalifikował się do etapu bootcampu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości