Programy

Maciej ze "ŚOPW" komentuje swoje zachowanie na ślubie. Co kryło się za śmiechem?

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Maciej ze "ŚOPW" komentuje swoje zachowanie na ślubie

Maciej Mikołajczak z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyjaśnił fanom swoje zachowanie podczas ceremonii zaślubin. Mężczyzna zareagował na stres śmiechem. Jego żona na początku nie rozumiała jego postawy, ale wykazała się wyrozumiałością. Uczestnik show odniósł się teraz do tego, co mogliśmy zobaczyć w odcinku.  

Właśnie na to czekaliśmy - znamy już wszystkie pary 8. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Relacje z wesel i informacje o uczestnikach możecie zobaczyć tutaj. W tym artykule skupimy się na małżeństwie Macieja Mikołajczaka i Marty Podbioł. A rozpoczęło się ono od stresu i śmiechu!

Adam ze "ŚOPW" o poprawie relacji z mamą
Adam ze "ŚOPW" o poprawie relacji z mamą Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej ze "ŚOPW" wytłumaczył swój śmiech na ślubie

37-letni Maciej Mikołajczak jest po rozwodzie. Z kolei 32-letnia Marta Podbioł ma synka z poprzedniego związku. Oboje chcieliby założyć szczęśliwą rodzinę. Gdy stanęli naprzeciwko siebie "emocje sięgnęły zenitu" - jak opisał to uczestnik. Maciej na ślubie był bardzo zestresowany. Sytuację próbował rozładować napadami śmiechu.

"Zaskoczyło mnie, czemu on się tak śmieje. Potem zrozumiałam, że może to ze stresu" - komentowała panna młoda.

Mąż Marty odniósł się do swojego zachowania i skomentował je na InstaStories.

Do osób, które komentują/oceniają moją osobowość/zachowanie po emisji 'ŚOPW'. Nie paliłem i nie palę. Nie zażywałem substancji zakazanych i nie zażywam. Reszta to tylko stres wywołany całą sytuacją plus obecność kamer

Maciej Mikołajczak ze "ŚOPW" o ataku śmiechu Źródło: Instagram @erdol_trucker_disco

Marta Podbioł też nie mogła ukryć emocji

Marta przed ślubem miała sen, w którym widziała swojego przyszłego męża, jednak był on od niej o 20 lat starszy. Kobieta zażartowała, że wolałaby kogoś starszego od niej, bo zależy jej na dojrzałym partnerze. Ma na uwadze przede wszystkim dobro jej synka, więc młodszy partner nie byłby dla niej odpowiedni.

"Taki mężczyzna 25 lat raczej o dzieciach nie myśli" - stwierdziła.

Uczestniczka "ŚOPW" przeżywała swoje zamążpójście. Przyznała, że nie lubi być długo w centrum zainteresowania.

"A przez ostatni miesiąc byłam bombardowana telefonami... Z jednej strony to było przyjemne, ale ja też mam potrzebę przebywania sama ze sobą. Część mnie jest taka introwertyczna" - zwierzała się przed kamerą.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości