Gwiazdy

Julia Wieniawa ostro o Paulinie Koziejowskiej. "Pogadam sobie z nią chętnie"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Julia Wieniawa dosadnie odpowiedziała Paulinie Koziejowskiej

Kilka dni temu Paulina Koziejowska, prezenterka i partnerka Macieja Orłosia, skomentowała wygląd Julii Wieniawy podczas jednego z eventów. Prezenterka skrytykowała jej sukienkę, a teraz aktorka zdecydowała się odpowiedzieć w mocnych słowach. Zobaczcie sami.

Paulina Koziejowska kilka dni temu nagrała krótkie wideo na TikToku, w którym skomentowała strój Julii Wieniawy podczas jednego z eventów. Zdaniem dziennikarki odważna sukienka odwraca uwagę od osiągnięć aktorki.

"Przecież ta suknia przyćmiła Julii sukcesy, a ona tak bardzo tego nie chciała" - mówi na nagraniu.

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Koziejowska skrytykowała Julię Wieniawę

Julia Wieniawa wybrała czarną sukienkę z licznymi wycięciami, która podkreśliła jej wypracowaną sylwetkę. Całość uzupełniła dużymi okularami, delikatnymi sandałkami na szpilce i czarną torebką. O jej kreacji rozpisywały się wszystkie media, a fani nie mogli wyjść z podziwu, jednak nie wszystkim się ona spodobała.

Julia Wieniawa skrytykowana przez Paulinę Koziejowską
Julia Wieniawa skrytykowana przez Paulinę Koziejowską Julia Wieniawa skrytykowana przez Paulinę Koziejowską Źródło: MWMEDIA

Paulina Koziejowska na wspomnianym wcześniej nagraniu powiedziała:

"Kreacją na gali Julia Wieniawa pokazała, że ona naprawdę jest zmęczona tym celebryctwem. Suknia zdecydowanie więcej odkrywała, niż zakrywała i nie byłoby w tym nic złego, bo dziewczyna ma naprawdę piękne ciało, ale zaraz, zaraz! Przecież ta suknia przyćmiła Julii sukcesy, a ona tak bardzo tego nie chciała. Julia mówiła, że zmęczona jest celebryctwem, nie chce być tak nazywana, wkurza ją, że dziennikarzy bardziej interesuje to, jak wygląda, jaką ma fryzurę. Serio?! Julia myślała, że po tej kreacji, którą zaprezentowała, nikt o tej sukni nie napisze?! No przecież można było się zdecydować na coś skromniejszego. Chociażby aktorka Joanna Kulig wybiera proste garnitury i nikt jej nie nazywa celebrytką. Można? Można" - powiedziała ukochana Macieja Orłosia.

Julia Wieniawa dosadnie odpowiedziała Paulinie Koziejowskiej

Julia Wieniawa długo nie komentowała tej sprawy aż do teraz, kiedy to podczas pokazu Łukasza Jemioła powiedziała w rozmowie z reporterem Pudelka:

"Kurczę, miałabym tyle zdań do powiedzenia teraz. Pogadam sobie chętnie z tą Pauliną, kiedy po raz kolejny na evencie przyjdzie całować mi tyłek, jak za każdym razem od tylu lat, a potem hejtować mnie w internecie. Spoko, być może miała słabe chwile. Mam nadzieję, że jej to przysporzyło nowych fanów na Instagramie" - powiedziała aktorka.

Dalej wyznała, jak zareagowała na filmik i powiedziała, czy zrobiło się jej przykro.

"Nie, mnie to rozśmieszyło, szczerze mówiąc" - dodała Julia Wieniawa.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości