Marcin ze "ŚOPW" zwierzył się fanom. "Dzięki temu jestem w stanie być na właściwym torze"

Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
Marcin Osuch to uczestnik 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i mąż Kingi. 27-latek jest farmaceutą i mieszka w Szczecinie. Uczestnik eksperymentu nagrał wiadomość skierowaną do fanów. Mężczyzna opowiedział, co u niego słychać i jak się teraz czuje.

Marcin Osuch niedawno zadebiutował na Instagramie, czym zaskoczył widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna regularnie zamieszcza posty na swoim profilu i opowiada o tym, jak wygląda jego życie poza kamerami. Marcin jest skupiony na sporcie i spędzaniu czasu ze znajomymi. Sprawdźcie, co nowego opowiedział o sobie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiada o swoim życiu

Marcin Osuch pojawił się na Instagramie 9 listopada. Od tamtej pory opublikował już kilka postów, głównie swoich zdjęć, a teraz pierwszy raz przekazał fanom nagraną wiadomość. W krótkim filmiku pozdrawia obserwatorów ze Szczecina, dzieląc się jednak tym, jakie ma ostatnio samopoczucie.

"W Szczecinie jest dziś naprawdę kiepska pogoda, aż ciężko wstać z łóżka, ale cóż... praca czeka, tak naprawdę dzięki tej pracy jestem w stanie być na właściwym torze" - zwierzył się obserwatorom.

W komentarzach pojawiły się również krytyczne opinie internautów, jednak Marcin wykazał się zrozumieniem i zareagował na opinię użytkowniczki Instagrama.

"Najpierw, jakby płakać mu się chciało, za chwilę uśmiech sztuczny" - stwierdziła. Uczestnik show nie przejął się tą uwagą.

"Ja mam taką dość specyficzną mimikę twarzy, jakbyśmy się kiedyś mieli okazję spotkać, myślę, że dostrzegłabyś to. Ogólnie fajnie, że tak wnikliwie analizujesz filmik" - odpisał.

Marcin Osuch pokazał życie poza kamerami

Marcin opisuje na Instagramie, co go pasjonuje oraz jak spędza wolny czas. Mężczyzna chodzi na siłownię, która, jak podkreślił, jest dla niego najlepszym sposobem na odpoczynek i utrzymanie dobrego samopoczucia. Praca w aptece go jednak nie stresuje, bo wyznał, że jest to jego pasja. Marcin pokazał ostatnio, że był na imprezie ze znajomymi, ale na zdjęciu brakowało Kingi. Internauci spekulowali, że być może żona nie chciała się pokazać, ale nie wszystko między nimi stracone.

Jakiej partnerki Marcin Osuch szukał w programie? Wcześniej miał dwa poważne około dwuletnie związki. Bohater show chciał, aby jego życie się ustabilizowało. Był gotów na poznanie miłości życia. W rozmowie z ekspertkami Marcin zwierzył się, że kobiety, z którymi się spotykał, były niestabilne emocjonalnie. To stanowiło dla niego problem. Uczestnik marzył więc o kobiecie z czystymi intencjami, która będzie starała się rozwijać relację.

Przypominamy, jak zareagował, gdy pierwszy raz zobaczył Kingę.

"Za dużo nie myślałem w tym momencie [...] Nie chciałem wyciągać za szybko wniosków odnośnie Kingi [...] To była mieszanka uczuć [...] Staram się nie kierować pierwszą opinią, żeby za szybko kogoś nie skreślić, nie wpaść w zauroczenie czy za szybko się nie zakochać" - wyznał Marcin przed kamerami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości