Programy

Marta obdarowała gości weselnych zaskakującymi upominkami. Zdradziła kulisy

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł

Marta Podbioł pochwaliła się pomysłem na upominki dla weselnych gości. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chciała podziękować bliskim za wsparcie i zaufanie, a także obecność podczas ceremonii. Marta nie ograniczyła się jedynie do swoich gości, przez co napotkała pewne problemy.

Marta Podbioł jest jedną z uczestniczek nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 32-latka wzbudziła największe zainteresowanie widzów, ponieważ w programie pokazała 2,5-letniego synka. Za nami pierwsze odcinki show, w których zaprezentowano uczestników i ujawniono, obok kogo stanęli na ślubnym kobiercu. Marta została połączona z Maciejem, który ma na koncie interesujące osiągnięcia artystyczne.

Marta jest aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których fani mogli zobaczyć efekty metamorfozy uczestniczki oraz dowiedzieć się o niej więcej. Niedawno bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się nietypowym prezentem, którym postanowiła okazać wdzięczność podczas wesela.

Dalszą część artykułu znajdziesz pod materiałem wideo.

Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł przygotowała prezenty dla gości

Wzięcie udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" wiąże się z licznymi niespodziankami. Wiele kwestii, które podczas przygotowywań do ślubu są oczywistością, w przypadku eksperymentu stają się wręcz trudnością. Marta Podbiał postanowiła podziękować gościom, którzy zdecydowali się przyjść na nietypową uroczystość. Uczestnictwo w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" to spore wydarzenie nie tylko dla pary młodej, ale również dla bliskich, którzy towarzyszą uczestnikom podczas składania przysięgi.

W przypadku klasycznej ceremonii zorganizowanie drobnych upominków nie należy do trudnych zadań. Marta ze "ŚOPW" przyznała, że w tej sytuacji nie było to łatwe. Zważywszy na fakt, że nie znała ani przyszłego męża, ani jego gości. Marta jednak się nie poddała i przygotowała niezobowiązujące, acz smakowite upominki, a efektami pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Zwyczajowo w dniu ślubu, podczas wesela obdarowuje się gości upominkami, w ramach podziękowania za obecność i dzielenie z Młodymi tej ważnej chwili. Sporym utrudnieniem może być sytuacja, kiedy nie znasz swojej drugiej połówki. Nie masz pojęcia, jak ma na imię, jak wygląda, co lubi, czy będą jego rodzice i jacy są jego przyjaciele. Swoich gości znałam i tym bardziej czułam potrzebę okazania im, chociaż w małym symbolicznym geście, wdzięczności za wspieranie mnie w tym szalonym pomyśle na 'Ślub od pierwszego wejrzenia'" - napisała.

Dodała, że jest wdzięczna bliskim za obecność podczas ceremonii oraz ogromne wsparcie, jakie jej okazali.

"Na moich rodziców, całą rodzinę i przyjaciół zawsze mogę liczyć, i jestem wdzięczna losowi, że otoczył mnie takimi cudownymi ludźmi" - dodała.

Prezentem okazały się lukrowane ciasteczka, które przypadną do gustu niejednemu łasuchowi. Trzeba przyznać, że robią wrażenie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł już tak nie wygląda

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Marta dała poznać się widzom jako blondynka. Uczestniczka najwyraźniej lubi eksperymentować z wyglądem i bez wahania decyduje się na radykalne zmiany. W mediach społecznościowych bohaterki show pojawiło się zdjęcie, na którym Marta uwieczniła swój nowy wizerunek.

Tym razem uczestniczka postawiła na ciemny kolor włosów. Jak wygląda? O tym przekonacie się, czytając poniższy artykuł:

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy i gdzie oglądać?

Bohaterami 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są: Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiewicz oraz Marta Podbioł. Poznaliśmy już konfigurację par, które stanęły na ślubnym kobiercu.

Losy uczestników 8. edycji można śledzić w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości