Programy

Marta ze "ŚOPW" już tak nie wygląda. Postawiła na totalną metamorfozę

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już tak nie wygląda

Martę Podbioł poznaliśmy w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" jako blondynkę. Jak widzimy na Instagramie, 32-latka zrezygnowała już z rozjaśniania włosów. Postawiła na zupełnie inny kolor.

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała na InstaStories zdjęcie, na którym jest zupełnie odmieniona. Uczestniczka 8. edycji miłosnego eksperymentu radykalnie zmieniła kolor włosów.

Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - metamorfoza

Marta Podbioł lubi eksperymentować z kolorem włosów. W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" dała się poznać jako blondynka. 32-latce bardzo zależało na tym, aby spodobać się przyszłemu mężowi. Sama przyznała, że na co dzień nie zwraca uwagi na swój wygląd, jednak na ślubie chciała zaprezentować się jak najlepiej. Postawiła na profesjonalny makijaż i fryzurę, aby zachwycić przyszłego męża. Jak wiemy, program nagrywany był z wyprzedzeniem, dlatego uczestnicy, podobnie jak widzowie, śledzą poszczególne odcinki w telewizji i komentują swój udział. Ostatnio internauci skrytykowali nałóg uczestniczki.

"Pani Młoda z papierosem? Fuuuuj jak tak można?!" - pisali.

"Zawsze staram się być sobą. Żaden program i żadne kamery tego nie zmienią. Zresztą program "Ślub od pierwszego wejrzenia" dał mi całkowitą wolność i pełną akceptację na pokazanie tego, jaką osobą jestem na co dzień. Bez scenariuszy, bez spiny. Dlatego zgodziłam się wziąć w nim udział" - skomentowała po emisji ostatniego odcinka uczestniczka miłosnego eksperymentu.

Tym razem Marta Podbioł zaskoczyła obserwatorów nowym kolorem włosów. Nie jest już blondynką. Uczestniczka 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mocno przyciemniła włosy. Zobaczcie sami:

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - metamorfoza
Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - metamorfoza Źródło: Instagram

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - kim jest?

Marta Podbioł ma 32 lata i pochodzi z Katowic. Jest mamą synka Rysia, który ma 2,5 roku. Kobieta wraz ze swoim byłym parterem podjęli wspólną decyzję o rozstaniu, jednak marzeniem uczestniczki jest pełna rodzina. Jak przyznała, długo nie była w związku, dlatego w końcu zaczęła jej doskwierać samotność. Zdecydowała się na udział w programie, a jej mężem został Maciej Mikołajczak.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości