Marta Podbioł ze "ŚOPW" pochwaliła się rewelacyjną figurą. "Gotowa na nowy sezon"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Marta Podbioł

Marta Podbioł znów szokuje metamorfozą sylwetki. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w stylizacji, w której będzie oglądać pierwszy odcinek nowego sezonu miłosnego show. Nie omieszkała też zażartować z uwag pod jej adresem.

Marta Podbioł to uczestniczka 8. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia. Kobieta została programową żoną Macieja Mikołajaczaka. Nie odnalazła jednak szczęścia u boku małżonka, który deklarował, że wolałby by jego partnerka dokonała kilku zmian wizerunkowych. Dlatego też uczestnicy postanowili się rozstać jeszcze przed finałowym odcinkiem. Od tego czasu wygląd Marty Podbioł bardzo się zmienił.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia"– rozmowy z uczestnikami 7. sezonu

Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o decyzji i rozstaniucozatydzien.tvn.pl
wideo 2/9

Marta Podbioł szykuje się na nowy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Podczas 8. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Maciej Mikołajczak wciąż w kąśliwy sposób komentował wygląd Marty Podbioł. Twierdził, że jego żona nie potrafi się elegancko ubrać oraz że pali jak smok. Nie podobała mu się też sylwetka kobiety. Marta tłumaczyła mu, że jej figura to efekt ciężkiego przechodzenia ciąży. Nie chciała jednak na siłę zmieniać się dla męża. W dodatku spotkała ją też krytyka ze strony widzów programu, którzy wytykali jej, że o siebie nie dba, nawet się nie uśmiecha i ciągle ma nadąsaną minę.

Kilka miesięcy po zakończeniu emisji programu Marta Podbioł przeszła metamorfozę. Znacznie schudła, zmieniła sposób malowania się oraz przefarbowała włosy. Zmiana trybu życia przyniosła pożądane efekty, czym uczestniczka chwali się w mediach społecznościowych.

Już od 7 września na antenie TVN będziemy mogli oglądać 9. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Z tej okazji Marta Podbioł wrzuciła zdjęcie, na którym zaprezentowała spektakularną metamorfozę sylwetki. Zażartowała też ze wszystkich uwag, które były kierowane do niej w trakcie emisji poprzedniego sezonu.

"Ja już gotowa na nowy sezon. To będzie moja stylówka na oglądanie pierwszego odcinka. Jak oceniacie? Rozczochrane włosy są? Są. szpilki są? Są. Nadąsana mina jest. Tylko jeszcze kurtkę muszę skołować i jesteśmy w domu" - napisała na zdjęciu, które dodała na Instastories.

Marta Podbioł
Marta Podbioł pochwaliła się nową sylwetką Marta Podbioł Źródło: Instagram Marty Podbioł

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła spektakularną metamorfozę

Niedawno Marta Podbioł podzieliła się z nami informacjami dotyczącymi swojej przemiany. W wywiadzie podkreśliła, że dąży do dobrej kondycji i zdrowia fizycznego. To właśnie dlatego uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wprowadziła zmiany w swoim codziennym życiu.

- Zmiana mojego wizerunku nie wynika z czynników zewnętrznych. Obecnie pracuję nad zmianą swojej sylwetki, żeby czuć się dobrze i zdrowo w swoim własnym ciele. Udało mi się już schudnąć siedem kilogramów, co bardzo mnie cieszy. Natomiast zmiana mojego koloru włosów jest eksperymentalna, być może wkrótce zmienię kolor na nowy. Polubiłam mocniejszy makijaż, chociaż nie zawsze mam czas, żeby się malować - powiedziała.

Uczestniczka ósmej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wyjaśniła, że jej przemiana nie jest związana ani z opiniami internautów, ani z uwagami męża. Podkreśliła, że rozpoczęła proces zmiany przed emisją odcinków, w których brała udział. Wtedy zaczęła przestrzegać diety i regularnie ćwiczyć. Marta Podbioł, będąc samotną matką i nie mając możliwości chodzenia na siłownię, znalazła alternatywny sposób na osiągnięcie smukłej sylwetki.

- Mam w domu orbitrek, czasami ćwiczę wieczorami. Na siłownię nie chodzę, bo byłoby trudno to pogodzić z opieką nad małym dzieckiem. Dlatego zdecydowałam się na zakup orbitreka. Bardzo lubię puścić sobie serial na Playerze i pomalutku ćwiczyć, chociaż 30 minut dziennie - mówiła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości