Marta ze "ŚOPW" prosi o przepis na udane małżeństwo. Fani zadali jej ważne pytanie

Autor:
Dominika
Kowalewska
Marta ze "ŚOPW" pokazała, jak spędziła wieczór panieński

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprosiła internautów o porady małżeńskie. Uczestniczka zapytała fanów o rady i sekrety, dzięki którym można stworzyć idealne i udane małżeństwo. Czy to oznacza, że Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż jest w związku?

Marta Podbioł jest jedną z uczestniczek 8. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci połączyli ją z Maćkiem, jednak para od początku nie przypadła sobie do gustu. Choć próbują stworzyć relację, coraz częściej muszą mierzyć się z problemami, a liczba dzielących ich różnic z dnia na dzień rośnie. W ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" para musiała zmierzyć się z poważnym kryzysem. Maciek odkrył, że Marta wciąż ma konto na portalu randkowym.

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł pyta o sekret udanego małżeństwa

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od emisji pierwszych odcinków stają się niezwykle aktywni w mediach społecznościowych. Udział w programie to nie tylko szansa na znalezienie miłości, ale również okazja do zaistnienia w sieci. Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8" postanowiła zaprosić internautów do swojej codzienności, którą relacjonuje w mediach społecznościowych. Dzięki czemu fani mogli dowiedzieć się więcej o metamorfozie, którą przeszła po zakończeniu nagrań do programu.

Niedawno Marta opublikowała wpis, w którym poprosiła internautów o podzielenie się przepisami na udane małżeństwo.

"Ciekawa jestem, co jest dla was sekretem udanego małżeństwa? Zapraszam do dyskusji" - napisała.

Fanów nie trzeba było dwa razy prosić. Pojawiły się liczne komentarze, w których internauci dzielili się poradami. Pytano także, czy to oznacza, że Marta pracuje nad swoją relacją z Maćkiem i czy jest szansa na zbudowanie czegoś trwałego. Marta nie odpowiedziała, czy w tym pytaniu można doszukiwać się drugiego dna i czy chciałaby poznać przepis na udane małżeństwo, by móc wprowadzić zalecenia we własnym domu, ale wiele osób nadal trzyma kciuki za powodzenie eksperymentu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek sprawdził telefon Marty

Marta i Maciej to para, która w tym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza największe emocje. Uczestnicy nie potrafią złapać wspólnego języka. Marta zdystansowała się, kiedy mąż postanowił kilkukrotnie skrytykować jej wygląd, nazywając m.in. "mortadelką". Mimo niesnasków kobieta zaprosiła Maćka do mieszkania, a ten pomógł jej w opiece nad synem. Pozorny rodzinny spokój przerwany został przez kolejne nieporozumienie. Tym razem mężczyzna zauważył, że Marta wciąż posiada konto na portalu randkowym. Jak można się domyślić, nie przypadło mu to do gustu.

"Przez przypadek siedząc rano, pijąc kawę, nasze telefony leżały obok siebie i dosłownie sięgając po swój, gdzieś cyknęło powiadomienie z portalu randkowego, że jakiś Grzegorz cię polubił. Myślę, że Marta nie do końca była szczera, wchodząc w to" - powiedział Maciek.

Więcej o nowym, 8. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Marta Podbioł, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiewicz to wszyscy uczestnicy 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak poradzą sobie w związkach? Już niedługo dowiemy się, która z par zdecyduje się kontynuować relację po zakończeniu programu. Tymczasem śledźcie losy bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - w każdy wtorek o 21:35 na antenie TVN oraz w Playerze.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości