Programy

Oliwia ze "ŚOPW" pokazała, jak może zmienić się sylwetka przez rok. "Ogrom pracy"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Metamorfoza Oliwii ze "ŚOPW"

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" inspirują swoich fanów. Oliwia Ciesiółka z 4. sezonu show przeszła metamorfozę. Po urodzeniu dziecka zaczęła sporo ćwiczyć i dbać o zdrowe nawyki. Była żona Łukasza pokazała efekt rocznej przemiany. Fani są zachwyceni.

Oliwia Ciesiółka założyła TikToka. Zachęciła fanów do obserwowania jej konta. Kobieta będzie pokazywać swoją codzienność, dzielić się przepisami na różne dania, motywować innych do dbania o sylwetkę itp. Właśnie tam pokazała, jak w rok zmieniło się jej ciało.

Oliwia Ciesiółka przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Oliwia relacjonowała w mediach społecznościowych wizyty na siłowni, gdzie ćwiczyła pod okiem trenera. Nie poddawała się. Dwa lata temu urodziła synka, przez kolejny rok udało jej się zgubić zbędne kilogramy i zachwycać wyrzeźbioną sylwetką.

Obserwatorzy Oliwii bardzo jej kibicują i są pod wrażeniem jej sukcesu.

"Rewelacja!!! Zazdroszczę motywacji" - piszą fani na TikToku.

"Super wyglądasz! Widać ogrom Twojej pracy" - zachwalają.

"Nawet jak miałaś kilka kilogramów więcej i tak wyglądałaś świetnie" - podkreśliła inna osoba.

To nie jedyna zmiana w wyglądzie Oliwii. Jakiś czas temu zrezygnowała z blondu i przyciemniła włosy.

Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej
Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kiedy premiera 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Nowy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rusza szóstego września o godz. 21.35. Jednocześnie na stronie player.pl, o tej samej godzinie, pojawi się pierwszy i drugi odcinek.

Dlaczego "ŚOPW" przyciąga tak wiele osób? Na to pytanie odpowiedziały ekspertki. Jednym z powodów jest zdobycie popularności.

"Nasi uczestnicy są z automatu celebrytami, więc to też przyciąga ludzi [...] Historia naszych uczestników z poprzednich edycji pokazuje, że oni sobie całkiem nieźle radzą na polu mediów społecznościowych" - zauważyła Magdalena Chorzewska w rozmowie z TVN.

Eksperci muszą zweryfikować motywację kandydatów.

"Jednym z obszarów, któremu się bardzo przyglądamy, to jest właśnie motywacja potencjalnych kandydatów na uczestników. Jaki jest ich cel? Czy celem jest zbudowanie satysfakcjonującego związku, co wiążę się z zaangażowaniem, pracą nad relacją, pracą nad swoimi słabościami, czy celem jest zaistnienie" - wyjaśniła Karolina Tuchalska-Siermińska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości