Oliwia ze "ŚOPW" na randce. Internauci dobrze znają jej towarzysza. "Coś tam w końcu wyszło"

Oliwia Ciesiółka
Oliwia Ciesiółka
Źródło: X-NEWS
Oliwia Ciesiółka zaciekawiła fanów. W najnowszej relacji na Instagramie zdradziła, że szykuje się do randki, a potem pokazała zdjęcia z kolacji. Kim był jej towarzysz? Internauci znają go bardzo dobrze.

Oliwia Ciesiółka wzięła udział w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta stworzyła parę z Łukaszem Kuchtą, który został jej mężem. Początkowo między małżonkami układało się idealnie: zdecydowali kontynuować związek poza programem i doczekali się nawet wspólnego dziecka. Niestety z czasem ta relacja zaczęła się psuć. Uczestnicy miłosnego eksperymentu wystąpili do sądu o rozwód i kłócili się między sobą o to, kto ma przejąć opiekę nad ich synem. Byłych małżonków dzielą bowiem setki kilometrów. Sprawa była na tyle poważna, że została w nią zaangażowana policja. W końcu jednak Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta doszli do porozumienia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oliwia Ciesiółka ze "ŚOPW" pokazała zdjęcia z randki

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta kontynuują swoje życia osobno, dzieląc się wychowaniem ich małego syna. Kobieta od czasu rozstania pozostawała singielką, jednak nie ukrywała, że jest otwarta na nową miłość, a teraz rozpaliła wyobraźnię fanów. Czy rzeczywiście w końcu trafiła ją strzała Amora?

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała bowiem na InstaStories relację z tego, jak szykuje się na randkę. Potem opublikowała także kadr z restauracji. Nie zdradziła co prawda, kto jej towarzyszył, jednak na zdjęciach pojawił się pewien "niewielki" szczegół, który mógł naprowadzić internautów na to, kim był ów "tajemniczy mężczyzna". Wszyscy bardzo dobrze go znają!

Coś tam w końcu wyszło. Czas na makijaż i randkę
Oliwia Ciesiółka poszła na randkę
Oliwia Ciesiółka poszła na randkę
Źródło: screen instastories

Jak się dokładniej przyjrzymy fotografii z restauracji, którą zamieściła na InstaStories Oliwia Ciesiółka, zobaczymy rękę trzymającą menu. Kończyna jest wyjątkowa mała, co może sugerować, że... uczestniczka miłosnego eksperymentu wybrała się na kolację z własnym synem!

Oliwia Ciesiółka poszła na randkę
Oliwia Ciesiółka poszła na randkę
Źródło: screen instastories

Oliwia Ciesiółka ze "ŚOPW" weszłaby ponownie w stary związek

Oliwia Ciesiółka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i utrzymuje stały kontakt z fanami. Niedawno influencerka zorganizowała internetowe Q&A, w którym odpowiadała na pytania obserwujących. Jeden z nich zapytał, co sądzi o wejściu w jeden związek dwa razy. Oliwia Ciesiółka zaskoczyła odpowiedzią.

"Uważam, że jak najbardziej jest taka możliwość, natomiast trzeba uważać na pewną pułapkę. Nasz mózg po czasie lubi sobie zapominać, wypierać nieprzyjemne doświadczenia i stwarzać takie pozory, że wszystko było idealnie, bo zapominamy o tym, jaka była przyczyna tego rozstania. Czasami jest tak, że w naszym obecnym życiu coś nie do końca idzie po naszej myśli i wtedy wracamy do tych starych związków i myślimy sobie: 'o, no wtedy to było super z tym czy z tamtym'" - zaczęła swoją wypowiedź.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała, że ludzie, którzy od siebie odeszli, nawet po ewentualnym powrocie nie będą już tacy sami, co wcześniej. To samo tyczy się tworzonej przez nich relacji.

"Niektórzy ludzie uważają, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Ja jestem zdania, że rzeka nigdy nie jest taka sama i być może jeżeli wrócilibyście do siebie po czasie, bogatsi o pewne doświadczenia, dojrzalsi, to mogłoby to zdać egzamin. Oczywiście obie strony musiałyby się o to bardzo mocno postarać" - zakończyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości