Dawno niewidziana Patrycja pokazała zdjęcie z inną uczestniczką "ŚOPW". Przyjaźń kwitnie!

Patrycja Kulda z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Patrycja Kulda z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
Patrycja Kulda i Dorota Michalak z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo strzegą swojej prywatności i są uważane za jedne z najbardziej tajemniczych uczestniczek programu. Kobiety przyjaźnią się, a do sieci właśnie trawiło zdjęcie z ich ostatniego wyjścia na miasto. Towarzyszył im pewien mężczyzna. Kim jest?

Patrycja Kulda, znana fanom programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jako Pyśka, wzięła udział w 7. edycji miłosnego eksperymentu. Jej programowym mężem został wówczas starszy o rok Adam Sak. Para początkowo dobrze się dogadywała, jednak z czasem ich relacje zaczęły się psuć. Małżeństwo przypieczętowało rozstanie rozwodem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zuzanna Butryn zdradza, co czeka fanów show w nowym sezonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Patrycja Kulda po długim czasie przerwy pokazała się fanom

Patrycja Kulda bardzo chroni swoją prywatność. Po zakończeniu programu nie poszła drogą swoich koleżanek i kolegów, którzy również wzięli udział w miłosnym eksperymencie, i nie została influencerką. Kobieta przez długi czas pracowała w piekarni w Warszawie i wolała być możliwie jak najbardziej anonimowa.

Popularna "Pyśka" prowadzi co prawda profil na Instagramie, jednak bardzo rzadko publikuje tam zdjęcia. Jakiś czas temu zrobiła jednak wyjątek i pokazała pamiątkę po wyjściu na miasto z Dorotą Michalak, która również wzięła udział w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Patrycja Kulda pokazała zdjęcie z Dorotą Michalak
Patrycja Kulda pokazała zdjęcie z Dorotą Michalak
Źródło: screen IG

Kobieta, podobnie jak Patrycja Kulda, jest uważana za jedną z najbardziej skrytych i tajemniczych uczestniczek programu. Na zdjęciu pojawił się także Sebastian, który przyjaźni się z Patrycją Kuldą i Dorotą Michalak.

Patrycja Kulda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" strzeże swojej prywatności

Patrycja Kulda nie udziela się w sieci, w związku z tym niewiele o niej wiemy. Kobieta zgłosiła się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w 2022 roku, gdy miała 27 lat. Wyznała wówczas, że bardzo ważne są dla niej relacje rodzinne i poczucie szczęścia. Od dawna bowiem nie utrzymuje kontaktu z ojcem, natomiast ma bardzo bliski kontakt z mamą, babcią oraz siostrami. Na co dzień uczestniczka miłosnego eksperymentu mieszka w Warszawie.

Popularna "Pyśka" postanowiła poszukać szczęścia w miłości w telewizji. Jej poprzednie romantyczne relacje były bowiem skomplikowane. Kobieta nie ukrywała bowiem, że miała spore trudności w okazywaniu uczuć i przez to nie mogła zbudować trwałego związku. W programie poszukiwała męża, który przede wszystkim spędzałby z nią wolny czas.

Ekspertki dopasowały ją do Adama Saka, który mieszkał w Bełżycach pod Lublinem. Mężczyzna z zawodu jest kamieniarzem, jednak wcześniej pracował także jako kucharz. W momencie zgłoszenia się do programu mieszkał z mamą. Poszukiwał żony, która stworzy z nim prawdziwą rodzinę. Początkowo relacje między małżonkami były bardzo dobre, jednak z czasem zaczęły się psuć. Mimo to dali sobie jeszcze jedną szansę i w finale zadecydowali, że pozostają w związku. Patrycja Kulda i Adam Sak zamieszkali razem w Warszawie, ale nie przyniosło to zamierzonych efektów. Kobieta poprosiła męża, by się wyprowadził. Partnerzy rozstali się i nie szczędzili sobie gorzkich słów w mediach społecznościowych. Zdecydowali się także na rozwód.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości