Wojciech Janik ze "ŚOPW" o drugim dziecku. Rozwiał wątpliwości fanów

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: TVN
Wojciech Janik i Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanowią bardzo zgraną parę. Zakochani jakiś czas temu doczekali się narodzin córki i po raz drugi powiedzieli sobie "tak". Podczas Q&A fani małżeństwa zapytali, czy planują powiększenie ich rodziny. Wojciech Janik zdecydował się być bardzo szczery w tej kwestii.

Wojciech Janik to uczestnik 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna został dopasowany do Agnieszki Łyczakowskiej, która została jego programową żoną. Para od razu przypadła sobie do gustu, a ich relacja bardzo szybko przerodziła się w prawdziwą miłość. Zakochani do dziś są uznawani za jedno z najlepiej sparowanych małżeństw w historii eksperymentu: nie tylko doczekali się wspólnego dziecka, ale też niedawno wzięli drugi ślub. Tym razem kościelny.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zuzanna Butryn zdradza, co czeka fanów show w nowym sezonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wojciech Janik o chęci posiadania drugiego dziecka z żoną

Zarówno Agnieszka Łyczakowska jak i Wojciech Janik są bardzo aktywni w sieci i chętnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym. Niedawno uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zorganizował na Instagramie popularne wśród influencerów Q&A. Wśród pytań, które zadawali internauci, pojawiały się między innymi te dotyczące ich rodziny.

Jeden z fanów zapytał Wojciecha Janika, jak nazywałoby się ich dziecko, gdyby Agnieszka Łyczakowska urodziła syna zamiast córki.

"Ja obstawiałem imię Fabian, ale Adze się nie za bardzo podoba..." - napisał.

Wojciech Janik odpowiedział na pytania fanów
Wojciech Janik odpowiedział na pytania fanów
Źródło: screen ig

Inny internauta zapytał uczestnika miłosnego eksperymentu o to, czy razem z Agnieszką Łyczkowską chcieliby, by ich córka miała rodzeństwo i czy planują powiększenie rodziny.

Oczywiście, że tak, ale czas pokaże kiedy
- odpowiedział Wojciech Janik.
Wojciech Janik odpowiedział na pytania fanów
Wojciech Janik odpowiedział na pytania fanów
Źródło: screen ig

Na koniec Wojciech Janik został zapytany o to, czy przyjaźni się jeszcze ze swoim świadkiem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna przyznał, że chociaż kiedyś byli ze sobą bardzo blisko, jakiś czas temu ich drogi się rozeszły.

"Myślę, że to już odpowiedni czas, aby o tym powiedzieć. Nasze drogi z Oskarem się rozeszły i to nie przez program, czy 'wielką kłótnię' lecz odmienny punkt widzenia na życie. Nadal wspominam go z wielkim szacunkiem i zawsze będę podkreślał, że był moim przyjacielem" - wyjaśnił.

Wojciech Janik odpowiedział na pytania fanów
Wojciech Janik odpowiedział na pytania fanów
Źródło: screen ig

Wojciech Janik i Agnieszka Łyczakowska wzięli drugi ślub

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik pobrali się w 2019 roku przy okazji nagrań do "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para wzięła ślub cywilny i wyprawiła niewielkie wesele, które zostało zaaranżowane na potrzeby programu. Jakiś czas temu małżonkowie przyznali, że chcieliby przeżyć to jeszcze raz, jednak tym razem podczas ceremonii organizowanej na ich własnych zasadach.

"Słyszycie to cykanie? Czas zacząć odliczanie… Nasz wielki dzień przed nami. Dzisiaj byliśmy u naszego ojca, który będzie udzielał nam ślubu i spisywaliśmy protokół ślubny. Rozmowa z nim sprawdziła, że doszło do nas, ile tak naprawdę zostało dni do tego ważnego dnia" - pisała na Instagramie Agnieszka Łyczakowska.

Jak zapowiedzieli, tak też zrobili. Małżeństwo powiedziało sobie sakramentalne "tak" w czerwcu w niewielkim kościółku w polskich górach w miejscowości Zawoja, która graniczy ze Słowacją. Agnieszka Łyczakowska tuż po ślubie opublikowała na Instagramie zapowiedź filmu weselnego. Kilka tygodni po uroczystości zakochani w towarzystwie córeczki wyjechali na wymarzoną podróż poślubną po Stanach Zjednoczonych.

"Spotkali się oni w programie 'Ślub od pierwszego wejrzenia' i od tego momentu ich historia była napełniona emocjami, namiętnością i pięknymi chwilami. Teraz kiedy przeglądam materiał filmowy, jestem przekonany, że Agnieszka i Wojtek mają przed sobą wspaniałą przyszłość. Ten krótki trailer jest jednym ze sposobów, aby zatrzymać te piękne chwile na zawsze i dzielić się nimi z najbliższymi. Reszta już niebawem…" - czytamy w opisie autora filmu ślubnego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości