Paulina ze "ŚOPW" była żoną Krzysztofa. Co słychać u niej 7 lat po programie?

Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek
Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek
Źródło: Player
Paulina Brzoza to bohaterka drugiego sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kobieta wyszła za mąż za Krzysztofa Zrobka, z którym doczekała się dziecka. Ich synek za kilka miesięcy skończy cztery latka. Uczestniczka show rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Co u niej słychać i jak zmieniła się od czasów wzięcia udziału w programie?

Paulina Brzoza poślubiła Krzysztofa Zrobka w 2017 roku. Gdy uczestniczka przybyła do Urzędu Stanu Cywilnego i zobaczyła przyszłego męża, nie kryła zdenerwowania i pragnęła uciec. Jej relacja z mężem miała swoje wzloty i upadki. Gdy urodził im się syn, oboje postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę, ale miłość do dziecka nie wystarczyła, by uratować małżeństwo.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie o rozwodzie. "Dzieci zostają ze mną"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Co słychać u Pauliny Brzozy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Paulina Brzoza jest z zawodu księgową. Marzyła o rodzinie i ustabilizowanym życiu. Zgłosiła się do programu, bo do pełni szczęścia brakowało jej tylko męża. Kobieta otrzymała od losu szansę na zbudowanie stałej relacji, a z czasem zyskała coś jeszcze — miłość do i od dziecka. Uczestniczka show siedem lat temu gościła w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o emocjach związanych z poślubieniem obcego mężczyzny na oczach widzów.

"Było pewnie widać na samym początku, jak zobaczyłam Krzysztofa. Wszystko malowało się na mojej twarzy — strach, panika, obawy. Wszystkie emocje bardzo skrajne spłynęły na mnie" - wyznała i potwierdziła, że w pierwszej chwili miała ochotę uciec.

Marcin Prokop zauważył, że Paulina i Krzysztof są z różnych bajek. Kobieta potwierdziła, że przyszła do programu, by znaleźć interesującego męża i takiego dostała. Co ją najbardziej urzekło w wybranku?

"Krzyś rzeczywiście jest ekspresyjny, ale ja go lubię takiego domowego" - stwierdziła.

Poniżej zdjęcie, które Paulina Brzoza pokazała po dłuższej przerwie. Tak wyglądała 19 stycznia 2024 roku.

Paulina Brzoza
Paulina Brzoza
Źródło: Instagram @_ona_nieidealna_
Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek
Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek
Źródło: Instagram @_ona_nieidealna_

Krzysztof Zrobek o relacji z żoną po ich rozstaniu

Krzysztof Zrobek w przeciwieństwie do żony kilka razy zabrał głos w sprawie rozpadu ich małżeństwa. W listopadzie 2021 roku zamieścił na Instagramie wpis, w którym ogłosił, że rozwodzi się z Pauliną Brzozą. Jednak po jakimś czasie oboje postanowili utrzymywać poprawne stosunki ze względu na dziecko.

- Jesteśmy na stopie przyjacielskiej, a co dalej — życie pokaże. W obecnej chwili zależy nam na czasie poświęconym dla synka. Dlatego, jeśli gdzieś wyjeżdżamy, to wspólnie i wspólnie zajmujemy się synkiem — wyjaśnił w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Mężczyzna powiedział nam, że być może jeszcze będzie możliwość na odbudowanie rodziny i pojednanie się z żoną. Później na profilu uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie brakowało krótkich filmików, na których internauci dostrzegli też jego byłą partnerkę i synka pary.

Pozostaję sam od dłuższego czas. Skupiam się jedynie na sprawach związanych z synkiem. Naprawdę nie wiem, jak się to ułoży w naszej relacji. Jesteśmy jeszcze przed sprawą rozwodową. Na pewno byłoby dobrze to wszystko rozwiązać i tworzyć szczęśliwą rodzinę [...] Jeśli będzie taka możliwość, aby wszystko załagodzić, to jest cień szansy na to, abyśmy byli szczęśliwą rodziną — ujawnił w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Małżonkowie ostatecznie poszli w swoje strony, a Krzysztof Zrobek zaczął nowy związek i niedawno znów został ojcem.

Sprawdź: Krzysztof Zrobek ze "ŚOPW" ponownie został tatą. Pokazał zdjęcia z nową ukochaną

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości