Poznaliśmy pierwszą parę ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kim są Marek i Kornelia?

Marek i Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Marek i Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: TVN
W premierowym odcinku 9. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaprezentowano pierwszą parę – Marka i Kornelię. W nowej edycji w każdym odcinku poznajemy jedną parę, a epizod kończy się ślubem. Następnie świeżo upieczonym małżonkom pomagają eksperci, aby pomóc im znaleźć wspólny język i rozpocząć życie razem.

W pierwszym odcinku 9. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nowe ekspertki Zuzanna Butryn, Julitta Dębska oraz Hanna Kąkol stanęły przed trudnym zadaniem wyboru trzech par, które staną na ślubnym kobiercu. Po długich godzinach narad i rozmów z uczestnikami, w końcu podjęły decyzję. W tym sezonie w trzech pierwszych odcinkach poznamy wybrane pary: Kingę i Marcina, Kornelię i Marka oraz Magdę i Krzyśka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia"– rozmowy z uczestnikami 7. sezonu

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o decyzji i rozstaniu
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie

Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" – co o nim wiemy?

Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: TVN

W programie dowiadujemy się, że Marek ma 32 lata i pochodzi z Bydgoszczy. Pracuje jako wdrożeniowiec medyczny. Jego praca polega na codziennym kontakcie z lekarzami przez telefon. Większość swojego wolnego czasu spędza z bliskimi, którzy mieszkają w jego okolicy. Szczególnie silnie związany jest z matką i babcią.

W pewnym momencie zdecydował się skorzystać z pomocy psychologa, aby przeanalizować swoje życie, co spowodowało, że stał się samotny. Teraz pragnie znaleźć kogoś, z kim mógłby spędzać czas. W mieszkaniu wita go tylko pies, z którym jest bardzo związany. Chce, aby jego ukochana suczka mogła umilać czas także jego przyszłej żonie. Marek powiedział ekspertkom, że najważniejsze dla niego jest to, aby jego przyszła żona była otwarta i potrafiła zrozumieć jego potrzeby.

Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" – co o niej wiemy?

Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: TVN

Kornelia ma 28 lat. Pochodzi z Nowej Wsi, a obecnie mieszka w Poznaniu, gdzie studiowała i pracuje w administracji. Po pierwszej pracy chodzi do drugiej w sklepie sportowym, jednak zrezygnowała z niej dla przyszłego męża. Obecnie mieszka z siostrą, z którą zakupiła wspólne mieszkanie. Kornelia jest osobą, która konsekwentnie osiąga wszystkie wyznaczone cele. Teraz pragnie znaleźć swoją drugą połówkę i ma pełne zaufanie do decyzji ekspertek w tej kwestii.

Kornelia preferuje spokojny tryb życia i jest osobą uczuciową oraz przywiązującą wagę do rodziny. Nie szuka przygód, lecz trwałej relacji. Jest romantyczką, emanuje ciepłem i uczuciowością. Co istotne, wyraziła gotowość, że dałby szansę partnerowi, nawet jeśli nie byłby w jej typie z wyglądu, co pokazuje jej gotowość do otwarcia na wartości i cechy charakteru drugiej osoby.

Marek i Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" – ślub

Na końcu pierwszego odcinka programu przyszedł czas na ślub Korneli i Marka. Rodzina Marka przyjęła wiadomość o ich ślubie z początkowym niedowierzaniem i szokiem, ale szybko zaczęli dostrzegać pozytywne strony tej decyzji. Szczególnie babcia była niezmiernie szczęśliwa. Mama i tata Marka potrzebowali trochę czasu, aby ochłonąć i okiełznać mocje. Osobą najbliższą Markowi i jednocześnie świadkową została jego starsza siostra Agnieszka, która udzielała mu ogromnego wsparcia.

Kornelia udała się do swojej rodziny, aby podzielić się tą radosną wiadomością. Czuła pewien niepokój, obawiając się reakcji rodziców. Jednak jej bliscy, choć zaskoczeni, serdecznie pogratulowali jej decyzji. Kornelia trzymała swoje plany w tajemnicy, a dla niej najważniejsza była młodsza siostra, która wzruszyła się na wieść o nadchodzącym ślubie.

Niestety, w dniu ślubu w Ogrodzieńcu gości i młodych zaskoczyła śnieżyca. Mimo niekorzystnej pogody uroczystość odbyła się pomyślnie, a para młoda bardzo przypadła sobie do gustu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – kiedy i gdzie oglądać?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - sezon 9. jest dostępny w Playerze od 5 września. W TVN program można oglądać w każdy wtorek o godzinie 21.35.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – nowi uczestnicy i ekspertki w 9. sezonie
Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Zuzanna Butryn, Julitta Dębska, Hanna Kąkol
Zuzanna Butryn
+15
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości