"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wiemy, kiedy pierwszy odcinek 8. sezonu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali już pary 8. edycji
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali już pary 8. edycji
Źródło: Player
"Ślub od pierwszego wejrzenia" po raz ósmy połączy na ślubnym kobiercu trzy pary nieznajomych. Pierwszy odcinek programu miał zostać wyemitowany 6 września. Nastąpiła jednak zmiana.

Jesienią "Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca z 8. sezonem. Pierwszy odcinek będzie wyemitowany w TVN później niż początkowo zakładano. Kiedy start programu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - pierwszy odcinek 8. sezonu przełożony

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" poszukują miłości i przyjaźni. Nowy sezon ulubionego formatu miał wystartować 6 września. Musiał on zostać jednak przełożony. Player podał powód tej decyzji.

"Z przykrością informujemy, że nie uda nam się w tym tygodniu wyemitować prapremiery 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'. Wiemy, jak na to czekaliście, jednak w związku z sytuacją, która zaskoczyła wszystkich, firma producencka nadal pracuje nad montażem odcinków. Dlatego spłyną one do nas w ostatniej chwili - tuż przed emisją programu w TV" - podał Player.

"Wracamy do Was w przyszłym tygodniu ze ślubną energią i prapremierą" - dodał Player na koniec.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 8
"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 8. Zapowiedź

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kiedy premiera nowego sezonu w TV i Playerze? Daty i dni emisji

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - sezon 8. będzie dostępny w Playerze od 13 września. W TVN program będzie można oglądać w każdy wtorek o godzinie 21.35. Start także 13 września.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - które pary zostały ze sobą?

W zeszłym sezonie eksperyment zakończył się rozstaniem wszystkich trzech małżeństw. Przypominamy jednak pary, dla których udział w programie zakończył się pomyślnie. Czy nowi uczestnicy także stworzą równie szczęśliwe związki?

Anita i Adrian

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak byli bohaterami 3. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po zakończeniu programu postanowili zostać w małżeństwie. W ich związku dobrze się układa. Para doczekała się już dwójki dzieci - Jerzyka i Bianki.

Agnieszka i Wojtek

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik poznali się w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para od razu znalazła wspólny język i do dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo. Doczekali się też córeczki Antosi.

Aneta i Robert

Aneta i Robert Żuchowscy byli bohaterami 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Parę od razu połączyło uczucie i pozostali w małżeństwie. Niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko - synek Mieszko.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości