Aneta zapisała synka na zajęcia z instruktorem. "Towarzyszył mi niepokój"

Aneta i Robert ze ŚOPW
Aneta i Robert ze ŚOPW
Aneta Żuchowska i Robert Żuchowski to jedna z ulubionych par "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżonkowie na początku 2022 roku zostali rodzicami, a niedawno pokazali pierwsze postępy Mieszka w … nurkowaniu. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl uczestniczka opowiedziała, jakie emocje towarzyszyły jej podczas pierwszych lekcji synka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od początku gromadzi przed telewizorami miliony widzów. To właśnie oni przez miesiące kibicują swoim ulubionym parom, a po zakończeniu emisji, podglądają ich dalsze życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ku wielkiej radości, Aneta Żuchowska i Robert Żuchowski pozostali w małżeństwie, a teraz wspólnie wychowują synka — Mieszka. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta Żuchowska uczy syna nurkowania

Aneta Żuchowska opublikowała na Instagramie urocze wideo ze swoim synkiem w roli głównej. Chłopiec z pomocą specjalistów uczy się nurkować. 

"Mieszko nurek" - napisała pod swoim postem. W rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o lęku, który towarzyszył jej przy pierwszych lekcjach pływania syna. 

- Mimo że byłam pewna, że synek sobie poradzi to i tak towarzyszył mi pewien niepokój, ponieważ nie wiedziałam, czy najzwyczajniej w świecie mu się to spodoba. W pamięci miałam pierwszą kąpiel Mieszka, która skończyła się płaczem i krzykami. Obawiałam się, że nowe doświadczenie może wyglądać podobnie. Ale skończyło się inaczej, Mieszko pokochał wodę. Mamy nawet problem z rozgrzewką na basenie, ponieważ jak tylko zobaczy wodę — cały się trzęsie i kręci z podekscytowaniem, od razu chce do wody. Strasznie się cieszymy, że tak to wyszło i jesteśmy z synka bardzo dumni — powiedziała nam w rozmowie Aneta Żuchowska. 

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aneta Żuchowska i Robert Żuchowski - ślub i dziecko 

Aneta Żuchowska i Robert Żuchowski byli uczestnikami 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niemal od razu przypadli sobie do gustu i z wielką chęcią spędzali wspólnie czas. Decyzja o pozostaniu w małżeństwie z każdym odcinkiem stawała się coraz bardziej oczywista. Tuż po zakończeniu emisji programu para wyznała, że spodziewa się dziecka. 

Uczestniczka show w jednym z wywiadów dla cozatydzien.tvn.pl potwierdziła, że bardzo chce drugi raz zostać mamą. Wyjaśniła, że nie chce długo czekać na kolejną ciążę. 

- Będzie miał niewiele młodsze rodzeństwo. Nie mówię, że już, za kilka tygodni czy miesięcy znowu będę w ciąży. Ale to na pewno bliżej niż za kilka lat. Jesteśmy pewni, że to będzie już niedługo — powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości