Znamy uczestników "LEGO Masters 4". Kto wystąpi w programie?

"LEGO Masters 4" – uczestnicy
"LEGO Masters 4" – uczestnicy
Źródło: TVN
Nadchodzi moment, na który czekali wszyscy fani LEGO - startuje czwarta edycja "LEGO Masters"! Kto tym razem zaskoczy nas swoją niezwykłą kreatywnością i imponującymi umiejętnościami technicznymi? Przygotujcie się, by poznać uczestników tej fascynującej edycji!

Już w październiku będziemy świadkami niezwykłej rywalizacji o tytuł Mistrza LEGO Masters, a także o atrakcyjne nagrody w postaci 100 tysięcy złotych oraz bogatego zestawu klocków LEGO. Kto podejmie się rywalizacji?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #5. Kulisy "Lego Masters"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"LEGO Masters 4" – uczestnicy

GRZEGORZ KURKOWSKI I MICHAŁ SKORUPKA

W Poznaniu mieszka Grzegorz, 41-letni matematyk z wykształcenia i product manager w dużej korporacji. Jednak, gdy sięgnie się w głąb jego pasji i zainteresowań, odkrywa się fascynację klockami LEGO, która trwa już od niemal trzydziestu lat. Jako 10-latek otrzymał swój pierwszy zestaw klocków, co stało się zapowiedzią wielkiej przygody. Chociaż na pewien okres porzucił tę pasję, w 2009 roku wrócił do niej z pełnym zaangażowaniem. Od tego czasu klocki LEGO stały się integralną częścią jego życia, inspirując go do tworzenia wspaniałych konstrukcji.

34-letni Michał pochodzi z malowniczego Wrocławia i pracuje jako kierownik działu logistyki. Podobnie jak Grzegorz, otrzymał swoje pierwsze klocki LEGO w prezencie w dzieciństwie, ale dopiero od 2011 roku zajmuje się budowaniem na poważnie. Jego zainteresowania nie kończą się na klockach; jest również pasjonatem motocykli i fanem Formuły 1. Jednak to LEGO zajmuje szczególne miejsce w jego sercu.

Grzegorz i Michał to nie tylko pasjonaci, to również przyjaciele od ponad 12 lat. Wspólna miłość do klocków połączyła ich jeszcze bardziej. W swoich projektach kładą nacisk na doskonałe wykonanie i dbałość o szczegóły. Z chęcią tworzą skomplikowane mechanizmy, dając dowód swojej zaawansowanej umiejętności budowania.

To dwaj kreatywni artyści, którzy w klockach LEGO widzą coś więcej niż tylko zabawkę - widzą możliwość tworzenia własnych światów i wyrażania siebie poprzez niezwykłe konstrukcje.

GRZEGORZ KURKOWSKI I MICHAŁ SKORUPKA
"LEGO Masters 4" – uczestnicy
GRZEGORZ KURKOWSKI I MICHAŁ SKORUPKA
Źródło: TVN

STANISŁAW KIEŁCZEWSKI I WOJCIECH BODZIANY

Stanisław i Wojciech to dwaj młodzi uczniowie liceum, którzy od trzech lat dzielą swoją pasję do klocków LEGO. Oboje wybrali tryb edukacji domowej, co daje im więcej czasu na rozwijanie zdolności twórczych. Klocki towarzyszyły im od wczesnego dzieciństwa, ale to właśnie LEGO wyróżniają się na tle innych zabawek. Dlaczego? Ponieważ pozwalają na niemal nieograniczoną swobodę twórczą, gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Wspólnie ze starszym bratem Wojtka, Aleksandrem, chłopcy tworzą grupę młodych budowniczych LEGO w Poznaniu. To zdecydowanie mówi o ich zaangażowaniu i pasji do tworzenia. Co ważne, nie boją się wyzwań i śmiało rywalizują z bardziej doświadczonymi konstruktorami. To dowodzi, że kreatywność i pasja nie znają ograniczeń wiekowych, a LEGO to idealne narzędzie do wyrażania siebie i rozwijania umiejętności konstrukcyjnych.

"LEGO Masters 4" – uczestnicy
"LEGO Masters 4" – uczestnicy
Źródło: TVN

KASIA MAKOWSKA I MARTYNA LIPNICKA

Kasia to 37-letnia przewodniczka po Islandii, która w swoim życiu odnajduje pasję w niewyjaśnionych historiach, tajemniczych zaginięciach oraz zjawiskach paranormalnych. Dodatkowo prowadzi fascynujący podcast na te tematy. Z kolei Martyna, mająca 32 lata, zawodowo związana jest z programowaniem, ale w wolnym czasie oddaje się miłości do planszówek, gier wideo oraz puzzli.

Te dwie niezwykłe kobiety poznały się osiem lat temu na zawodach w escape roomach, co może być zwiastunem fascynujących przygód. Klocki LEGO, choć kojarzą się z dzieciństwem, wciąż cieszą się ich zainteresowaniem. Szczególnie uwielbiają zestawy nawiązujące do ważnych dla nich bajek, seriali czy filmów. Decyzja o udziale w programie jest dowodem na ich zamiłowanie do dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.

KASIA MAKOWSKA I MARTYNA LIPNICKA
"LEGO Masters 4" – uczestnicy
KASIA MAKOWSKA I MARTYNA LIPNICKA
Źródło: TVN

MIŁOSZ SKARBIEŻ I ALEKSANDRA JAKUBIEC

Miłosz, 31-letni listonosz o wielkiej pasji do klocków LEGO i futbolu, szczególnie oddany drużynie AS ROMA, tworzy niezwykle barwny kontrast z Olą, testerką oprogramowania w branży lotniczej. Ola, oprócz swojej pracy, znajduje rozrywkę w escape roomach, grach planszowych, podróżach i szydełkowaniu. To połączenie dwóch zupełnie różnych światów.

Paradoksalnie, choć są jak ogień i woda, świetnie się uzupełniają. Ich pierwsze spotkanie podczas otwarcia LEGO Store w Poznaniu, które stanowiło doskonałą okazję do połączenia ich pasji, wydaje się być początkiem fascynującej przygody. Oboje cenią sobie klocki LEGO za to, jak rozwijają kreatywność ich budowniczych. To dowód na to, że pasje i zainteresowania mogą łączyć różnych ludzi, tworząc zgrany, uśmiechnięty zespół gotowy do nowych wyzwań.

"LEGO Masters 4" – uczestnicy
"LEGO Masters 4" – uczestnicy
Źródło: TVN

BARTOSZ SASIŃSKI I PIOTR DRYŚ

Bartek to 37-letni absolwent gdańskiej ASP, którego codzienna praca skupia się wokół grafiki komputerowej, malarstwa i rysunku. Jest miłośnikiem sztuki, z fascynacją przyglądając się muralom oraz fascynującym światu origami. Piotr z kolei zajmuje się obsługą Global Mobility w firmie, co oznacza kompleksową pomoc prawną dla pracowników delegowanych.

Choć panowie poznali się dzięki swoim żonom, które są koleżankami z pracy, to szybko okazało się, że mają wiele wspólnego, zwłaszcza jeśli chodzi o pasję do klocków LEGO. Wszystko zaczęło się od wspólnego wieczoru z planszówkami, ale ich znajomość przerodziła się w coś znacznie więcej - stali się "kumplami od klocków". Ta przyjaźń sprawia, że Bartek i Piotr tworzą zgraną i skuteczną drużynę, gotową do pokazania swojej kreatywności i pomysłowości w programie.

"LEGO Masters 4" – uczestnicy
"LEGO Masters 4" – uczestnicy
Źródło: TVN

MARTYNA PODLIŃSKA I MARCIN PODLIŃSKI

Martyna, mająca 29 lat, to osoba, która pomimo wykształcenia w dziedzinie biotechnologii, pracuje w banku. Z drugiej strony, Marcin, 33-letni inżynier konstruktor, projektuje elementy do jachtów i promów wycieczkowych. Poznali się w 2013 roku i od czterech lat są małżeństwem.

Budowanie z klocków LEGO to nie tylko ich ulubiona forma wspólnego spędzania wolnego czasu, ale także sposób na wyrażenie swojej kreatywności. Złożone zestawy klocków eksponowane na półkach w ich domu stanowią fascynujący element dekoracji. Ale to nie wszystko, obydwie osoby darzą miłością kwiaty. Martyna w niezwykły sposób łączy te dwie pasje, umieszczając zestawy LEGO z serii botanicznej między żywymi roślinami, które uprawia w domu. To wyjątkowy sposób na ozdobienie swojego otoczenia. Martyna i Marcin to małżeństwo z ogromnym poczuciem humoru, które łączy nie tylko miłość do siebie nawzajem, ale także pasję do tworzenia z klocków LEGO.

"LEGO Masters 4" – uczestnicy
"LEGO Masters 4" – uczestnicy
Źródło: TVN

"LEGO Masters 4" – kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek 4 sezonu "LEGO Masters" pojawi się na antenie TVN oraz w Playerze już w sobotę 21 października o godzinie 17.30. 

Łozo nowym jurorem "Lego Masters"
Łozo nowym jurorem "Lego Masters"
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?