Kamil ze "ŚOPW" pokazał efekt metamorfozy. Tak zmieniło się jego ciało przez rok

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Kamil Borkowski ze "ŚOPW" pokazał efekt przemiany

Kamil Borkowski z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszedł metamorfozę. Pokazał na Instagramie, jak zmieniła się jego sylwetka. Pochwalił się efektem, jaki udało mu się wypracować przez rok. Dumny zaprezentował fanom na Instagramie trzy zdjęcia klatki piersiowej. Spójrzcie na przemianę męża Agnieszki Miezianko.

Kamil Borkowski mieszka we Włocławku. Zajmuje się obsługą klienta w rodzinnej firmie, ma własne mieszkanie i osiągnął stabilizację. W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" obserwowaliśmy, że w jego poukładanym życiu brakującym elementem jest własna rodzina. Choć Kamil ma dobry kontakt ze swoimi bliskimi i otacza go grono przyjaciół, zdecydował, że czas poszukać żony. Eksperci wybrali dla niego Agnieszkę Miezianko. Na początku wszystko wskazywało, że był to strzał w dziesiątkę. Czas pokazał, że nie było im pisane zostać razem. Mimo różnic małżonkowie rozstali się w zgodzie.

Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy naprawdę był gotowy na ślub z obcą osobą?
Kamil ze "ŚOPW" o byłej narzeczonej. Czy naprawdę był gotowy na ślub z obcą osobą? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Metamorfoza Kamila Borkowskiego ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak teraz wygląda?

Kamil ze "ŚOPW" dba o aktywność fizyczną. Mężczyzna w czerwcu wziął udział w Runmageddonie. Towarzyszyła mu ekipa "ślubnych ludków", w której skład wchodzi m.in. Agnieszka Łyczakowska-Janik z mężem Wojtkiem, Jacek Wojciechowski i Iga Śmiechowicz. Kamil grał również w koszykówkę. Wiemy to z jego profilu na Instagramie, na którym pochwalił się zdjęciem z meczu.

Kamil Borkowski w ciągu roku intensywnie pracował nad swoją muskulaturą. Poniżej przedstawiamy zdjęcie metamorfozy uczestnika "ŚOPW", którą widać już na pierwszy rzut oka. Pierwszy kadr pochodzi z grudnia 2021, a ostatni został wykonany niedawno. Bohater ślubnego eksperymentu może być z siebie dumny.

Kamil Borkowski przeszedł metamorfozę Źródło: Instagram @borkowski.94

Kamil Borkowski ze "ŚOPW" jest singlem?

Po rozstaniu z Agnieszką Kamil był pytany przez fanów o to, czy znalazł dziewczynę. Nadal czeka na rozprawę rozwodową, ale od momentu zakończenia eksperymentu był kojarzony z innymi uczestniczkami "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Internauci sugerowali, że spotyka się z Igą Śmiechowicz lub z Izą Juszczak. Mężczyzna wyjaśnił, że oprócz przyjaźni nic nie łączy go z tymi kobietami. Z Agnieszką Miezianko nie wyszło mu m.in. dlatego, że para zapomniała o etapie randkowania i za szybko zaangażowała się w małżeńskie życie. Jednak kilka miesięcy temu bawili się razem na jednej imprezie, co okazało się, że świadczy tylko o ich dobrych relacjach po rozstaniu.

Między mną a Agnieszka jest to, co nie zawsze zdarza się po rozstaniach - potrafimy normalnie porozmawiać i spędzić czas ze sobą w jednym towarzystwie [...] Nie przyszliśmy razem, ale imprezowaliśmy wspólnie. Rozmawiamy ze sobą rzadko, raczej w konkretnych sprawach. Nie jesteśmy po rozwodzie - nadal czekamy

Poniżej Kamil ze swoim kuzynem. Mężczyzna utrzymuje, że cały czas jest singlem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @borkowski.94

Pozostałe wiadomości