Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zaskoczyły nagraniem. Wyjawiły długo skrywaną tajemnicę

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska
Źródło: X-NEWS
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska po krótkiej przerwie powrócą na ekrany. Ulubienice widzów TTV znowu będą oceniać otaczającą je rzeczywistość w jubileuszowym już 20. sezonie "Gogglebox. Przed Telewizorem". Właśnie opublikowały zabawne wideo.

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba są zawsze pełne optymizmu i mają pozytywne nastawienie do świata. Ich przyjacielska relacja i kreatywność przyciągają licznych fanów i obserwujących na platformach mediów społecznościowych. Szczególnie wiele uwagi przyciągnął film, który umieściły na Instagramie. Zapowiada on bowiem powrót uwielbianego duetu na ekran telewizorów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska ponownie pojawią się razem na szklanym ekranie
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska ponownie pojawią się razem na szklanym ekranie. Co wydarzy się w nowym sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska wracają na antenę

Popularne uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem", Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba są duetem, który przez lata zyskał sympatię wielu fanów. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie gwiazdy TTV podzieliły się nagraniem, które hucznie zapowiada ich powrót do programu.

W opublikowanym wideo możemy zobaczyć, jak uciekają z pudełkami z popcornem przed wózkiem widłowym, który wiezie w ich stronę kanapę. Na końcu filmu obie panie zasiadają na siedzisku, zapowiadając tym samym swój powrót i to, że ich przyjaźń przetrwała nieporozumienia. Nagraniu towarzyszył zabawny opis:

"Gdy zaczyna się nowy sezon Twojego ulubionego serialu... Kiedy nic nie możesz zrobić i dopada cię przeznaczenie! Tak wracam! 20 sezon 'Gogglebox. Przed Telewizorem' nadchodzimy w bombowym stylu TTV. Premiera 26.02 Godz.22:00. Jak widać, przyjaźń okazała się silniejsza niż nieporozumienia i wszystkie drogi prowadzą na kanapę, cieszycie się 11 lat znajomości" - powiedziała.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zaskoczyły sąsiada. "Nazwał nas nienormalnymi"

Sylwia Bomba aktywnie prowadzi swoje profile na mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 890 tys. osób. Celebrytka chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością, opowiadając między innymi o wyzwaniach związanych z samodzielnym wychowywaniem dziecka. Ostatnio, razem z Ewą Mrozowską, stworzyła film pokazujący, jak wygląda życie matek, gdy ich dzieci na chwilę zasną.

Wideo ukazuje, jak przyjaciółki w krótkim czasie starają się zrobić wszystkie domowe obowiązki. Sylwia Bomba zapytała swoich fanów na Instagramie, co robią lub robiły, gdy ich dzieci zdecydują się na drzemkę.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska tworzą takie nagrania. Często pokazują, jak wygląda ich życie, gdy mają chwilę wolnego czasu od opieki nad dziećmi. Sylwia Bomba zdradziła, że podczas kręcenia najnowszego filmu, sąsiad Ewy Mrozowskiej w niewybredny sposób skomentował ich działania.

"Gogglebox. Przed telewizor". Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zaskoczyły sąsiada
"Gogglebox. Przed telewizor". Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zaskoczyły sąsiada
Źródło: Instagram @sylwiabomba

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości