W "Milionerach" znów padł milion. Tomasz Boruch odpowiedział na ostatnie pytanie - jakie?

Tomasz Boruch w "Milionerach"
Tomasz Boruch w "Milionerach"
Źródło: Player
Tomasz Boruch to już siódmy uczestnik, który został milionerem dzięki kultowemu programowi TVN. Kim jest? Jakie pytanie za milion złotych usłyszał w "Milionerach"?

"Milionerzy" to program, który jest nadawany w Polsce z przerwami od 1999 roku. W tym sezonie uczestnicy mają do dyspozycji cztery koła ratunkowe. Nowością jest możliwość zamiany pytania.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #17 Kulisy "Milionerów"
Tajemnice Produkcji #17 Kulisy "Milionerów". Hubert Urbański zdradza sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tomasz Boruch w "Milionerach" – pytanie za milion

Tomasz Boruch grę o milion rozpoczął w pierwszym odcinku po świętach wielkanocnych 2 kwietnia. Był jedną z trzech osób, która udzieliła poprawnej odpowiedzi w "Kto pierwszy, ten lepszy". Potrzebował na to 6,1 sekundy. W błyskawicznym tempie odpowiedział na pierwsze osiem pytań zadanych przez Huberta Urbańskiego. Pierwsze koło - 50:50 wykorzystał dopiero przy pytaniu za 75 tysięcy złotych. Kiedy doszedł do pytania za pół miliona, zdecydował się na telefon do przyjaciela.

Na pytanie o milion Tomasz Boruch musiał poczekać do następnego dnia. Kiedy je usłyszał, dysponował jeszcze dwoma kołami ratunkowymi. Także tym uważanym za jedno z najcenniejszych, czyli pytaniem do publiczności. Zamiana pytania nie przydała się uczestnikowi, gdyż znał odpowiedź na finałowe pytanie. Upewnił się jeszcze u publiczności, ale ostatecznie zaznaczył prawidłową odpowiedź.

Tak brzmiało pytanie za milion złotych zadane Tomaszowi Boruchowi.

W jakiej cieśninie znajdują się dwie wyspy zwane wczorajszą i jutrzejszą, które dzielą niespełna cztery kilometry , ale aż 21 godzin różnicy czasu:

 • a. w cieśninie Bosfor
  • b. w Cieśninie Magellana
   • c. w Cieśninie Kaletańskiej
    • d. w Cieśninie Beringa

     Tomasz Boruch z "Milionerów" – kim jest?

     Tomasz Boruch mieszka w Warszawie. Rok temu ukończył studia z weterynarii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W zawodzie nie pracował jednak długo. Po ponad roku stwierdził, że potrzebuje nieco mniej stresującej pracy. Obecnie zmienił dziedzinę i zajmuje się badaniami klinicznymi.

     W specjalnym laboratorium bada leki na konkretne wskazania, na konkretnej grupie ludzi, którzy chorują na daną chorobę. W programie wyznał też, że jego ulubione zwierzęta to koty.

     Tomasz Boruch w "Milionerach"
     Tomasz Boruch w "Milionerach"
     Źródło: Player

     "Milionerzy" – kto do tej pory wygrał milion?

     Do tej pory pytanie za milion złotych padło w programie 30 razy. Wliczają się w to także odcinki specjalne z udziałem gwiazd. W 2022 roku usłyszeli je Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Jeśli chodzi o uczestników regularnych odcinków, to milion złotych wygrywali:

     Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

     Czytaj też:

     Autor: Kamila Jamrożek

     Źródło zdjęcia głównego: Player

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości