Programy

Poznaliśmy finałową trójkę "Top Model". Opinie fanów są podzielone

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Znamy finalistów "Top Model"

Za nami ostatni tydzień zmagań w "Top Model"! Uczestnicy przetrwali fashion week w RPA, a najlepsi awansowali do wielkiego finału. Kto wypadł najlepiej? Czyje zdjęcie odkryła Joanna Krupa? Poznajcie finalistów 11. edycji "Top Model".

Dobiega końca 11. edycja "Top Model". Za uczestnikami ostatni, najtrudniejszy etap — fashion week. W tym roku wybrańcy udali się do RPA i w afrykańskim słońcu udowadniali, czego nauczyli się przez ostatnie kilka tygodni. Widzowie zobaczyli, jak Adriana, Natalia, Michalina, Klaudia, Maciek i Borys poradzili sobie na wybiegach oraz podczas ekstremalnych sesji zdjęciowych. Niestety do ścisłego finału "Top Model" mogły zakwalifikować się tylko trzy osoby. Jaka była decyzja jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka? Bacznie obserwowali uczestników podczas pracy, jednak to ostatnia sesja zdjęciowa postawiła kropkę nad i. Komu poszło najlepiej, a kto musiał pożegnać się z marzeniem o finale 11. edycji "Top Model"?

Dalsza część artykułu pod wideo.

Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model" Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model". Kto trafił do wielkiego finału?

Już niedługo fani "Top Model" dowiedzą się, kto wygrał 11. edycję show. Jednak zanim zasiądziemy przed telewizorami, by śledzić odcinek na żywo, jurorzy musieli podjąć najważniejszą decyzję. Do ścisłego finału mogły awansować tylko trzy osoby. Wybór zatem nie należał do najłatwiejszych.

Jako pierwsza do finału trafiła Natalia Woś.

"Natalia, wielkie brawa. Piękna to droga i piękny początek kariery" - przyznała Katarzyna Sokołowska.

"Powinnaś sobie podziękować, bo progres jest widoczny. Za każdym razem jak widzę cię na wybiegu, to myślę: jaka piękna dziewczyna" - dodał Dawid Woliński.

Marcin Tyszka nie krył zachwytu i zdradził, że trudno było wybrać najlepsze zdjęcie Natalii z ostatniej sesji — wszystkie były fantastyczne!

Drugą finalistką została Michalina Wojciechowska.

"Kocham te zdjęcia. Pozujesz na nich, jakby od tego zależało twoje życie. [...] Jesteś wrażliwą dziewczyną. Drobną, ale bardzo silną i dzielną" - powiedział Dawid Woliński.

"To jest jedno z najpiękniejszych zdjęć, jakie widziałam w swoim życiu" - przyznała Joanna Krupa i dodała, że jej zdaniem Michalina ma najpiękniejszą twarz w historii "Top Model"!

Ostatnią finalistką została Klaudia Nieścior. W tym roku czeka nas kobiecy finał.

"Jak patrzę na twój portret z dziennym światłem, gdzie padał deszcz, ja tu widzę ocean. Te zdjęcia wyglądają jak obrazy. Myślę, że i dziś, i za parę lat będziemy miło je wspominać. I o to chodzi, bo ja lubię modę, która się nie starzeje" - powiedział Marcin Tyszka.

Nie wszyscy fani programu zgadzają się z decyzją jurorów. Ich zdaniem to Maciek zasługiwał na finał.

"Zdecydowanie lepszą pozę portretową Maciek miał podczas sesji, to zdjęcie wybrane niekorzystnie i tendencyjnie…" - można przeczytać w komentarzach.

Podobne zdanie widzowie mają na temat Borysa, który również został wyeliminowany. A waszym zdaniem, kto zasługiwał na miejsce w finale 11. edycji "Top Model"?

Poznajcie finalistki 11. edycji "Top Model"!

Natalia Woś z "Top Model" - kim jest, skąd pochodzi, wiek

Natalia Woś ma 17 lat i pochodzi z Żagania. 11. edycja "Top Model" nie była pierwszą z jej udziałem. W poprzednim sezonie show dostała się na bootcamp, jednak jej przygoda szybko dobiegła końca. Natalia nie dała za wygraną i ponownie zgłosiła się do programu. W ciągu roku przygotowywała się do castingu — schudła, ćwiczyła, pracowała nad sobą. Jurorzy byli pod wrażeniem jej determinacji i przyznali jej miejsce w domu "Top Model".

Więcej o Natalii Woś dowiecie się na cozatydzien.tvn.pl.

Michalina Wojciechowska z "Top Model" - kim jest, skąd pochodzi, wiek

Michalina Wojciechowska ma 23 lata. Urodziła się w Olsztynie, wychowała się w Ostródzie. Przygodę z modelingiem zaczęła, mając 16 lat — wyjeżdżała nawet na zagraniczne kontrakty. Udział w "Top Model" miał pomóc jej wrócić na wybiegi. Jednak to niejedyny powód. Michalina chciała zapomnieć o bolesnych doświadczeniach z życia osobistego. Jurorzy byli zgodni, że należy dać jej szansę w programie. Jak widać — wybór okazał się słuszny!

Więcej o Michalinie Wojciechowskiej dowiecie się na cozatydzien.tvn.pl.

Klaudia Nieścior z "Top Model" - kim jest, skąd pochodzi, wiek

Klaudia Nieścior ma 22 lata. Pochodzi z Tarnobrzega. Na co dzień pracuje w salonie kosmetycznym. W weekendy zajmuje się niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z domu, w którym sama się wychowała. Klaudia marzy o założeniu własnej rodziny i karierze modelki. Podczas autoprezentacji na boot campie uczestniczka pokazała zbyt wiele i została skrytykowana za zbyt seksowny strój. Jednak nie przekreśliło to ostatecznie jej szans i dostała się do domu "Top Model".

"Top Model 11" - kiedy finał?

Finał 11. edycji "Top Model" odbędzie się 7 grudnia. W trakcie odcinka na żywo zobaczymy sesje zdjęciowe, w których wezmą udział finaliści. Jury przydzieli punkty, ale o tym, kto wygra program, zadecydują widzowie. Podczas finału na żywo odbędzie się także pokaz, w którym udział wezmą wszyscy uczestnicy 11. edycji. Osoba, która wygra program, otrzyma 100 tys. zł, sesję okładkową "Glamour" i kontrakt z międzynarodową agencją.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/x-news

Pozostałe wiadomości