"Top Model 12". Wideo sportowo-modowe pokonało jedną z uczestniczek. Kto opadł w 9. odcinku?

"Top Model 12" odcinek 9.  Kto odpadł z programu?
"Top Model 12" odcinek 9. Kto odpadł z programu?
Źródło: TVN
W 9. odcinku 12. sezonu programu "Top Model" uczestników jak zwykle czekały trzy wymagające zadania, ale także rewelacyjne nagrody. Najważniejszą z nich było oczywiście przejście do następnego etapu konkursu. W nowym odcinku nie zabrakło emocji podczas castingu do pokazów mody oraz spotkania z idolami — uczestnikami poprzedniej edycji programu i jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia — Maciejem Musiałem. Oto co się działo!

Premiera 9. odcinka 12. sezonu "Top Model" miała miejsce na antenie TVN i w Playerze 28 października 2023 r. o godzinie 20.00. Niestety jedna osoba musiała pożegnać się z programem. Kto poradził sobie najsłabiej?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Joanna Krupa z siostrą Martą odpowiadają na pytania
Źródło: K. Wilczyńska, M. Mańkowska, I. Sioch, R. Rutkowski / tvn.pl

"Top Model 12". Co się wydarzyło w 9. odcinku?

W 9. odcinku 12. sezonu programu "Top Model" uczestnicy stanęli przed wyjątkowym zadaniem. Musieli dać z siebie wszystko, by zasłużyć na przejście do kolejnego etapu. Jak zwykle czekały ich trzy konkurencje z atrakcyjnymi nagrodami.

Pierwszym wyzwaniem, przed którym musieli stanąć, była sesja zdjęciowa inspirowana filmem "Diuna". Jest to produkcja science fiction, która rozgrywa się na nieistniejącej planecie. Wkrótce do kin wejdzie druga jej część. W rolach głównych zobaczymy Timothée'ego Chalameta i Zendayę. Uczestnicy programu "Top Model" mieli za zadanie wczuć się w klimat opowieści i odegrać jej bohaterów. W pozowaniu pomagali im uczestnicy poprzednich edycji. Jurorzy docenili zdjęcia Sofii i Dominika. W nagrodę ta dwójka pojedzie do Hollywood na światową premierę filmu i będzie mogła pozować na czerwonym dywanie obok największych gwiazd.

Następnym zadaniem uczestników "Top Model" był udział w Off Fashion w Kielcach. Ta impreza modowa była dla nich prawdziwym sprawdzianem umiejętności. Szansę na udział w pokazach otrzymali ci, którzy wypadli najlepiej na castingach. Najlepiej poradzili sobie Natalia, Marta, Filip i Dominik, którzy wygrali casting do pokazu na wyłączność. Jednak i reszta uczestników nie siedziała bezczynnie. Wszyscy mieli okazję przejść się po wybiegu.

"Top Model 12". Kto odpadł w 9. odcinku?

Sesja panelowa w programie "Top Model" zawsze wiąże się z ogromnym stresem. Tym razem wspierali ich goście specjalni. Na planie pojawili się Natalia Kaczmarek i Maciej Musiał. A co musieli przygotować uczestnicy? Otóż czekało ich nagranie wideo modowego inspirowanego różnymi dyscyplinami sportu w parach.

Najlepiej w tym zadaniu poradziła sobie Wiktoria. Dziewczyna ma już doświadczenie aktorskie i bardzo dobrze czuła się w towarzystwie partnerki na planie — Sofii. Najgorzej z wideo modowym poradzili sobie Róża, Marta i Tadeusz.

Jurorzy skrytykowali zachowanie Marty i poradzili jej, aby bardziej uwierzyła w siebie, zamiast patrzeć się na innych. Tadeusz, zwycięzca złotego biletu, ma wysoko postawioną przez nich poprzeczkę, której nie jest w stanie przeskoczyć. Jeśli chodzi o Różę, to jury zwróciło uwagę, że ma idealne warunki do tego, aby być modelką, ale brak jej charyzmy i nie wyróżnia się na tle uczestników. Tym samym Róża, czyli Wiktoria Różańska musiała opuścić program "Top Model".

Róża, czyli Wiktoria Różańska musiała opuścić program "Top Model"
Róża, czyli Wiktoria Różańska musiała opuścić program "Top Model"
Źródło: TVN

Program "Top Model 12" można oglądać w każdą sobotę o godz. 20.00 w TVN i player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości